Wpis z mikrobloga

#pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #europa #wilno #litwa #londyn #uk #wielkabrytania

Tag do obserwowania --> #herbyeuromirko

#78
Czterdziesty dzień konkursu na najlepszy herb europejskiej stolicy

Tutaj link na challonge do śledzenia wyników --> https://challonge.com/pl/capitalseurocoatofarms

Głosować można 24 godziny. W przypadku remisu przedłużam głosowanie do 48 godzin.

Drugi pojedynek 1/2 finału: Londyn vs Wilno
rales - #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #europa #wilno #litwa #londyn #uk #wi...

źródło: comment_1596557201ORX7KnjW5naSQUiEhl5aaZ.jpg

Pobierz

KTÓRY HERB BARDZIEJ CI SIĘ PODOBA?

  • Londyn 41.3% (924)
  • Wilno 58.7% (1311)

Oddanych głosów: 2235

  • 32
  • Odpowiedz
A gdzie jakiś choćby krótki opis. Co to jest w ogóle? Kiedyś sobie splunąłem na ziemię i podobne coś takiego miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oddam głos po wcześniejszym kliknięciu na Wikipedii ale nie wiem czy samemu zdążę wyklikać odpowiednie informacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rales: jako ciekawostkę dodam, że nie jest to herb Londynu jako metropolii (tzn. tego dużego miasta), tylko to herb dzielnicy City of London, mającej zaledwie 9 tys. mieszkańców i dość zawiły status prawny. Dzielnica City ma dużą autonomię od reszty miasta, ma choćby odrębne władze i policję. Na mapce kolorem czerwonym zaznaczone jest City of London na tle całego Londynu (Greater London).
chemik_kieszyk - @rales: jako ciekawostkę dodam, że nie jest to herb Londynu jako met...

źródło: comment_1596563339dLtfrCOnUf4o3oB3KejYBj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz