Wpis z mikrobloga

#pkp #pociagi #rozkladjazdy #kiciochpyta gdzie najlepiej szukać i sprawdzać połączenia pociągami(jakiekolwiek, pendolino bez pendolino, pośpiechy itp) po polsce ? pkp.pl jest ok? tych co może dziwić pytanie, przez ostatnie 14 lat kupiłem bilet raz w styczniu na lokalne połączenie na dworcu przed samym pociągiem na podróż 80km, teraz muszę przewalić się z warszawy do worcławia a potem z wrocławia do koszalina po swoje nowe ferrari :)
  • 10
@gumpa_bobi: autobusów też nie musi pokazywać prawidłowo. Ze 3 lata temu zwróciłem uwagę że jakieś połączenie nie działa z dwa miesiące. To dopiero usunęli i odpisali że przewoźnik powinien to zgłosić ale wiadomo jak jest z busiarzami januszexami. To sprawdzam tam, a potem dodatkowo szukam strony busiarza aby potwierdzić czy coś jezdzi, albo wykazu zezwoleń wydanych przez urząd jak nie mają strony.
@Ramone: @gumpa_bobi: nie widzę w ogóle pociągów na połączenie waw - wro na 14 sierpnia i tak samo nie ma tam pociągów na połączenie waw - kołobrzeg/koszalin na 17 sierpnia, więc albo pomijają pkp jak szukasz z zea albo usunęli wszystkie połączenia. bilet jeden kupiłe już na waw - wro, drugi pewnie jutro kupię, bo nie wiem czy jechać po południu do koszalina czy o 6 rano do kołobrzegu. autobusy