Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy ile tabsów omega 3 moge łykać dziennie, gdy pod koniec redukcji tluszcze w diecie mam juz bardzo nisko (20-30g)Na opakowaniu zalecają 1 kapsułkę, ale ponoc tego wymagają przepisy, czesto widze w necie, ze ludzie znacząco zwiększają suplementację jesli chodzi o omega 3. Mam ta z KFD
  • 16
@Kasahara: To z tego co widze, ta z KFD ma 1g na tabletke. W tym pytaniu chodzilo mi tez o to, czy dobrze jest zwiększyć suplementację omegi 3 przy diecie na radukcjie z mocno ucietym tłuszczem
#!$%@?...chcesz, jedz jedną. Chcesz, jedz dwie. Żryj tego ile uważasz bo ewidentnie szukasz odpowiedzi w stylu ,,Pięć gramów, dziesięć, dwadzieścia". Wróć tu jak skończysz redu i zdaj relacje jak to magiczne tabsy z olejem rybim zmieniły Cię w dochlastanego IFBB Pro.
#!$%@?.
@pansterydziasz: Chodzilo mi o to, czy jest jakas górna granica, jak np.w przypadku potasu, ktorego ponoc nadmiar moze byc niebezpieczny dla zdrowia. Oczywiscie w granicach rozsądku, wiadomo ze 10 tabsow łykać bym nie zamierzał, ale gdy tluszcze mam nisko na redukcji, takie podbicie omega3 wydaje mi sie sensowne, tym bardziej, ze przeglądając dzienniki innych osob w necie spotykałem sie z takim zabiegiem. Mozna zignorować pytanie a nie rzucać #!$%@? jak @