Wpis z mikrobloga

Dlaczego skasowali Enterprise, dlaczego? Oglądałem kiedyś po premierze i narzekałem trochę, a ostatniego odcinka nigdy nie wybaczę. Ale teraz jak doszedłem do czwartego sezonu to przecież każdy odcinek tego sezonu to cudo. Chociaż o eksploracji można zapomnieć, to mamy upadek Wolkanów, Klingonów, początki federacji.

Xindi i wojny temporalne to rzeczywiście były przegięte ale wychodzili na prostą.

#ent #enterprise
#startrek i trzy zielone dziewki dla odwrócenia uwagi
Pobierz Djelon - Dlaczego skasowali Enterprise, dlaczego? Oglądałem kiedyś po premierze i nar...
źródło: comment_1596480051AAqyvDTHU0013ZDHO6GURh.jpg
  • 7
@Djelon: dla mnie był świetny nawet wtedy, gdy wylewała się na niego wielka miednica pomyj w całej sieci. A wojna temporalna może śliski temat, ale urzekające było, jak z odcinka na odcinek załoga ma coraz więcej problemów ze statkiem i przetrwaniem. Gdyby było więcej takich fanów jak ja, a mniej marud, to dzisiaj nie byłoby płakania nad nim.
@Djelon: Żona bardzo lubiła. Ja podchodziłem parę razy i w tym roku udało mi się skończyć. Początek tragiczny, nudny i bez wyrazu. Potem było lepiej. Ewidentnie ucięli go zbyt szybko. Szkoda. Sezon bądź dwa mógł jeszcze pociągnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djelon: bardzo jestem temu serialowi wdzieczny za pokazanie w koncu Andorian i Tellarytow. Ktorych jako wspolzalizycieli Federacji niby powinno byc pelno a od TOS nie bylo prawie wcale.
No i Orionidow :-)
Bo scenarzyści zdrowo odjechali z Xindi.


@TiempoSanto: pewnie po pierwszym sezonie uznano że "był za nudny" i nawet wojna temporalna nic nie zmieniła. Cały sezon o Xindi rzeczywiście był porażką. Tzn bezsens tego konfliktu, bo dylematy kapitana i ich rozwiązanie były niebanalne, aczkolwiek porownując do DS9 to jednak płytsze i bez takiego tragizmu i ładunku emocji.
Lepiej by tam wstawili niedorozwiniętego Borga walczącego o swój los przyklepany wcześniejszymi produkcjami.

Andorian i