Wpis z mikrobloga

@DawCioS: wtf xD jaki był sens kupowania tego na 1h, jeśli chodzi o grodno to kupujesz stricte pod nowe info jak im pójdzie ta inwestycja fotowoltaiczna i będzie 30, albo czekasz na naturalny wzrost do 22, po co oddawać tak tanio :o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No normalnie stop losa mi wybiło, to nie fejk robię tak właściwie ze wszystkim kupuje i od razu stop loss na 7% mniej więcej od kupna dziwki temu jak wszyscy srali w czwartek że -30% na całym portfelu ja traciłem po 7%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mactrix: masz rację teraz tak było ale nie za każdym razem będzie odbijać po 2 dniach, ogólnie też Bylem takiego nastawienia jak kupowałem w 2017 krypto kurla panie 200/300 procent zrobione mówię #!$%@? tam holduje za 5 lat kupię sobie mieszkanie za to i co większość krypto 80/90% od swojego ath
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mactrix: tak tylko,że nie przewidzisz ruchów tym bardziej na krypto, to czemu nie sprzedałeś wszystkiego w środę i nie oskupiles w czwartek może to kiedyś działało teraz wszystko gra na emocjach żadna analiza techniczna nie ma z tym nic wspólnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nitemar_: zobaczymy jak #!$%@? wszystko o 50/60% będzie ten słynny crash, i wy wszyscy będziecie wiedzieć i patrzeć jak wam kasa na parówki #!$%@? bo po co SL