Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czemu ciśniecie po dziewczynie. I zastanawiam się też skąd taka nienawiść, skąd taki hejt na jej faceta.
Otóż wiele takich pań ma swoich facetów, co więcej normalne rodziny.
Najbardziej mnie bawi argument o chorobach.
Przecież ta dziewczyna dba o to kilka razy bardziej niż jakiś szlauf z klubu.
Jak sama gdzieś pisała co 2 tyg badania robi, przede wszystkim zawsze guma. A szauf? Nie wiesz czy ruchając ją w sobotę wieczorem nie ruchał ją ktoś bez gumy w piątek wieczorem i kij wie czy jej nie ubogacił.
Osobiście nigdy nie korzystałem z usług, ale tak sobie przeglądam tę aferkę i na logikę takie pytania mi się nasunęły. To jak jest?
#kleboldswaifu #zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #venusska #venusbdg
  • 12
@login-jest-zajety: Dokładnie, masz rację. Ze względu na pracę seksualną prostytutki jeżeli chcą dbać o jakość usług i o swoje zdrowie i higienę (nie oszukujmy się, jako prostytutka dbam o higienę kilkukrotnie bardziej niż przeciętna kobieta, np. podmywanie się kilkanaście razy dziennie przed i po każdym kliencie) to no musza zachować jakieś zasady bezpieczeństwa. A „szlaufy” nie uważają siebie za jakieś wielkie pracownice seksualne bo robią to za darmo, często pod wpływem
@login-jest-zajety: Po pierwsze to nie hejt a krytyka albo najczęściej śmiech i żal.Po drugie czy tu ktoś gloryfikuje szlafy?Po trzecie jak Twoja żona lub córka przyjdzie któregoś dnia i powie że od jutra idzie się #!$%@?ć to nie będziesz miał nic przeciwko?
@login-jest-zajety: to nie jej facet a naganiacz z zaburzeniami ,, zreszta ona tez dzierzy ta chorobe . Wypaczenie . To nie chodzi ze ona daje 4 litery za hajs ale ze robi to bedac w zwiazku z naganiaczem . Cudzołoży(w najlepszym tego slowa okresleniu) a jej kochaś klaszcze i skacze w szczesciu . Dojrzali , kochajacy ludzie tak nie postepuja wzgledem siebie . Takie zachowanie tępi się ,propagowanie nastawienia wobec drugiego