Wpis z mikrobloga

@lukija: o to to to

@elektryczny_mariusz: nie zesraj się

Pracuje w zawodzę zanim go skończyłam na pełen etat, studia tez dzienne na uczelni która stoi wyżej w światowym rankingu niż 99 a może i 100 procent polskich uczelni wiec już wiesz co ze sobą zrobić z takim gadaniem
  • Odpowiedz
sugerowanie że studia są mniej stresujące od roboty XD


@wioseneczka: dla mnie są bardziej, bo w robocie zawsze się idzie dogadać. Natomiast z bandą przemądrzałych doktorków lub sfrustrowanych grażyn z dziekanatu ni c---a. Łączę jedno z drugim od czterech lat, więc to nie jest wniosek z krótkiego okresu.
  • Odpowiedz
@Demon_Maxwella: wiadomo, wyjątki wszędzie się zgadzają. Natomiast nigdzie indziej niż na uczelni nie spotkałem się z podejściem, że jeśli mam 8h pracy i 5-7h na sen to k---a nie oznacza, że cały pozostały czas będę n---------ł rzeczy na uczelnię. Gdzie czas na jedzenie, umycie się, przemieszczenie i jakiekolwiek życie? Spotkałem się z takim podejściem i prowadzący na uczelniach są odklejeni od rzeczywistości kompletnie i nawet nie biorą pod uwagę, że
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: No wiadomo, studia trzeba olać ciepłym moczem i ewentualnie skupić się na tych dwóch przedmiotach na 3 lata, gdzie rzeczywiście coś wartościowego się pojawia. Szkoda tylko, że czasem się nie da i trzeba robić jakieś uczelniane fikoły, gdzie nawet prowadzący nie ma pojęcia, co to jest i po co to jest.
  • Odpowiedz
@Demon_Maxwella: nie, bo jestem starym wyga i wiem ze studia to jedno a praca to drugie, inni się skupiają na zaliczaniu na 5 a ja na tym żeby kończąc studia mieć 2 lata doświadczenia.

@2-aminopirydyna: u mnie jest to p--------o o zdrowiu psychicznym a rzeczywistość jest inna. Fakt, nie powinnam pracować na etacie studiując dziennie ale mamusia i tatuś mi za rachunki nie zapłacą. Ja jeszcze mam teorie
  • Odpowiedz
@PaulStanley: to co mówisz o wejściu w zawód to racja plus do tego mogą mieć ból d--y właśnie dlatego, że gówniarze mają czelność zarabiać tyle samo albo nawet więcej co oni i dlatego toczą pianę z pyska xD.

Mi została tylko obrona i teoretycznie powinienem mieć jeszcze jeden semestr by oddać pracę, ale w międzyczasie zmienili zdanie i mam miesiąc na oddanie - PiS mnie tak nie rucha jak robi
  • Odpowiedz