Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@S7-1500: nic, zupełnie nic. Przecież ci prawdziwi patrioci, nie palą flag, nie sknadują pełnych nienawiści haseł, nie #!$%@?ą nożami, nie biją innych tylko dlatego, że różnią się od nich, nie demolują mienia publicznego. Oni są przepełnieni prawdziwą, katolicką miłością do bliźniego więc z pełną ufniscią można dać im pistolety i karabiny. Cóż mogłoby pójść nie tak? Przecież to nie jest banda agresywnych debili o inteligencji i empatii eugleny zielonej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Acid_Burn: Pomówienia tego typu również nie mają prawa bytu. Wolność słowa istnieje (póki co) ale trzeba się również liczyć z konsekwencjami swoich słów.

Gdyby rzeczywiście wszyscy działacze postawili sobie za cel przecinanie opon, słyszano by o tym o wiele, wiele częściej.
Gratuluję również osiągnięcia szczytu komedii, nie widziałem jeszcze przekręcenia nazwy LGBT.
@DaeronTargaryen: Proszę pokazać mi statystyki z Krakowa - chodzi mi o napadanie na uczestników. Pozwolę sobie tylko zauważyć, że zgromadzenia LGBT+ to nie jest miejsce dla niepełnoletnich. Byłeś na jakimkolwiek zgromadzeniu w Krakowie? "Kibole" na kontrmanifestacje w Krakowie nie chodzą od x lat.
@Reiter: Uzasadnij najpierw, dlaczego to muszą być akurat statystyki z Krakowa? Jeżeli dostajesz informację, że w różnych miejscach Polski przy okazji tego Marszu dokonuje się tego typu napaści, a nawet jakieś czubki przychodzą z amatorskimi bombami to naprawdę trudno winić ludzi za to, że biorą ze sobą gaz.
@Sosna00: Wskaż jakieś źródło, bo nie mam do czego się odnieść.
@DaeronTargaryen: Źródło to wiedza własna bo kojarzę gościa który zarobił w cymbał :v I tak samo w Katowicach lewary pobiły dwóch członków MW wracających bodajże z Marszu Powstańców Śląskich (czy innej tego typu manifestacji która miała miejsce w Katowicach).