Wpis z mikrobloga

Czy #airbnb ma polski support telefoniczny? Gospodarz mnie #!$%@?ł 2h przed przyjazdem do niego, musiałem na szybko ogarniać nowe lokum, podobno zerwał umowę z AirBnb i ja mam się do nich odezwać w celu odzyskania kasy. Ogólnie cała sytuacja jest #!$%@? i zamierzam ja opisać w oddzielnym poście jak się wyjaśni, jeśli chcesz być wołany to zaplusuj.

Oprócz telefonu, też zamierzam klepnac do nich maila w tej sprawie.

#podroze #podrozujzwykopem #gdansk #booking
  • 12
@SiewcaZaglady: zależnie od sprawy reaguje PL lub EN. Do mnie w sprawie odwołanego przez covid za granicą dzwoniła Pani z Anglii, ale jak sprawa dotyczyła wynajmu w Polsce to załatwiłem wszystko z polskim supportem przez chat.
Fikcyjne konta na airbnb z fikcyjnymi lokalami ,ktoś wykorzystując moje dane logowania zrobił kilka rezerwacji na ten sam termin , do tego pomijając 2 krok logowania czyli kod SMS .Płacąc dodatkowo w jakiś sposób przechwyconymi danym do Paypala.
Jak dla mnie był to ktoś z airbnb
@airsebo: O kurde, też tak miałem! Zarezerwowano dwa lokale w sumie na 2k zł pomimo TFA. Płatność kartą o 2 w nocy, cud że powiadomienie z aplikacji bankowej mnie obudziło. Zwrócili natychmiast ale nigdy mi nie wytłumaczyli co się tam #!$%@?ło. Wyciągnąłem od nich w ramach RODO wszystkie dane jakie o mnie mieli, a w nich były logi wszystkich czynności. Niektóre wyglądały dziwnie bo wysyłano 20 razy zapytanie do serwera o
@kropek00:Drążyłem temat ale niewiele sie dowiedziałem, support paypala stwierdził jedynie że wina leżała po stronie airbnb i mieli wiele takich spraw w czerwcu 2019 r. Po tej akcji podziekowałem airbnb
Możliwości są dwie albo ktoś wewnątrz airbnb maczał palce albo włamanie z zewnątrz
@airsebo: To mnie właśnie najbardziej #!$%@?ło, że nawet mnie nie przeprosili za to że nie mają tak gówniane zabezpieczenia. W ogóle byli zdziwieni tym że cokolwiek jeszcze mnie obchodzi po tym jak dostałem zwrot forsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)