Wpis z mikrobloga

Vectra B 1.7 Td isuzu. 320 tys kmChciałbym pojechać nim nad morze..razem 1200 km. Swieżo po wymianie oleju i filtrów. Jeździłem nim rok i nie wzial ani grama oleju problemów mechanicznych też nie było oprócz wymiany paska klinowego. Myślicie ze da radę na spokojnie nim pojechać? Trochę się cykam

#pytanie #mechanikasamochodowa #samochody
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@agnis20: mój też jeździł dobrze aż pewnego dnia na trasie 200km poszła uszczelka ;)
W aucie z takim przebiegiem nie idzie przewidzieć
  • Odpowiedz
@agnis20: sprawnym autem izi, ale pojedź zawczasu na autostradę i rozpędź się do tych 140

Niektórych rzeczy nie czuć jak jeździsz na co dzień po mieście, a na trasie okaże się dopiero powyżej stówy że jakieś koło bije, albo masz krzywą tarczę, albo jakaś uszczelka strasznie wyje
  • Odpowiedz
Kurcze ja tym autem max do 110 jezdżę a tam troche słabo bo nie ma 6 biegu


@agnis20: kiedyś (nie moją) Corsę B 1.4 na piątce rozbujałem do 170 ( )

Na autostradzie warto jechać przynajmniej te 120-130 żeby sprawnie wyprzedzać Tiry
  • Odpowiedz
@Atreyu: 110 to tak optymalnie bo turbo się nie odpala dopiero się załącza przy 3tys obrotów.. myślisz, że silnik luzem wytrzyma takie prędkości? Szkoda mi go tak pałować 130
  • Odpowiedz
@agnis20: bez spiny, ja miałem przygodę z golfem iii, po trasie 160kmh w drodze powrotnej przy wyprzedzaniu autobusu coś wyskoczyło z silnika, nie wiem jeszcze co, bo 4 lata silnik czeka na sekcję. Pozniej wymieniłem silnik na jednostkę za 500 pln i śmigał aż do sprzedaży. Na starym było jakieś 180kkm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także you never know what
  • Odpowiedz