Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie uświadomiłem,że tag:
#przegryw
Jest tak niewielki i ma tak niewielu odbiorców,że nigdy nie trafię z filozofią BlackPill do wszystkich pokrzywdzonych przez los...moje posty znikną z czasem z tego tagu,tak jak i my wszyscy ._.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@todlamnie3: fakt, inceli i przegrywów w polsce jest kilka milionów a na tagu kilka tysięcy, z czego kilkuset aktywnych, a reszta zostaje w błogiej nieświadomości i staje się betabankomatami lub cuckoldami
  • Odpowiedz
@mniejniz0: Bez przesady,że milionów.Przegryw to jednak wąska rzesza ludzi w Polsce,bo możesz przegrywać życie,ale nie wiedzieć co to przegryw i do samego końca beta-orbitować wokół cipy.Znam takie przypadki
  • Odpowiedz
@todlamnie3: jeśli założymy że w każdej 30 osobowej klasie w szkole jest 2 przegrywów nerdów bez znajomych, bo tak zazwyczaj jest to wychodzi na to że 1 na 15 osób jest przegrywem, w skali kraju jest to kilka jak nie kilkanaście milionów
  • Odpowiedz
@mniejniz0: Ja to bym raczej szedł w to,że każe pokolenie to jest 400k Polaków,więc tak 220k Polaków i z tej grupy bym brał przegrywów.
Bo jak masz np. te 30 lat to już raczej znajdziesz sobie loche dla której będziesz betabankomatem
A tylko prawdziwy przegryw będzie czarodziejem
  • Odpowiedz
@mniejniz0 To raczej potrzeba jakiegoś z---a-socjologa co by ankiete mu się chciało o-----ć.
Ale w sumie bekowe jest to,że faktycznie klasy są tak dobierane,że w każdej jest min. jeden przegryw XD
  • Odpowiedz