Wpis z mikrobloga

  • 0
@camos Ja też czekałem rok. XDDD Aż w końcu po wypłacie powiedziałem sobie męskie słowa: "c--j, kupuję". Chyba nie ma co liczyć na promkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Natomiast warta każdej złotówki, kupuj śmiało.
  • Odpowiedz
@koszmareq69: no wlasnie, z tego co wiem ciezka + nie jestem jakims wielkim fanem takich pixelartowych gierek takze za 4 dyszki moze bym kupil, takiego cupheada to na premiere za 8 dyszek wzialem narazie 1 mapa skonczona i kiedys trzeba bedzie sie wziac za 2 mape xD
  • Odpowiedz
  • 0
@camos Zależy od tego, jak bardzo jesteś doświadczony w hardkorowych platformówkach. Ja przeszedłem wszystkie te Super Meat Boye, Electronic Super Joye, Cloudberry Kingdomy i The End is Nighy i w Celeste zacząłem się pocić dopiero przy ostatnich B-sidach, za to moja różowa, która niezbyt umie w platformówki, poddała się już na pierwszej mapie. Mi się ten pixelart turbo nie podobał, ale po kilkudziesięciu godzinach nawet go polubiłem. Fizyka i mechanika Celeste
  • Odpowiedz
@koszmareq69: cos tam kiedys ogladalem i podobal mi sie, fajna gierka, za jakis czas pewnie wezme sie za druga mape, ale cos czuje, ze po prostu bedzie trzeba po pare h siedziec i masterowac jednego bossa xD
  • Odpowiedz