Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie na żywo można poznać dziewczyne "przypadkiem"? Na pewno słyszeliście, że ktoś z waszego otoczenia poznał się przypadkiem gdzieś no i właśnie.. w jakie miejsca chodzić xD? Dodam, że nie lubię klubów a poznawanie przez internet odpada.

#zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f252e94c320eaecdaadab41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli jesteś osobą wierzącą to atakuj przykościelne grupy modlitewne. Oazy i inne takie w prawie każdej parafii to jest a w dużych miastach to i kilkanaście potrafi tego być :-) Masa osób które łączy wiara łączy się tam w pary na całe życie
@somebody: Ja też. Mało tego, znam ludzi którzy idą na pielgrzymkę właśnie z intencją, żeby poznać tam przyszłego męża / żonę ( ͡° ͜ʖ ͡°) I szczerze mówiąc to jest zarąbiście odpowiedzialne szukać partnera / partnerki w takim środowisku bo z automatu wiemy, że mamy na pewne sprawy wspólne poglądy, a w dłuższej perspektywie to jest bardzo ważne w związku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: takich czyli jakich xd ? Ja z tamtą laską też się specjalnie nie kumplowałam, miałam raczej taki okres w życiu, że potrzebowałam takiej niezobowiązującej znajomości z jakimś wygadanym ekstrawertykiem, który będzie wyciągał z domu na jakieś bezmyślne wypady. Trafiła się akurat taka laska w pracy i przez jakiś czas gdzieś się razem wychodziło, aż z czasem umarło to śmiercią naturalną. Grunt to wyjść z domu i dać sobie szansę, nie