Wpis z mikrobloga

  • 92
#powstaniewarszawskie

Na prawde wykopki sraja na powstancow?
Co wy byście zrobili na ich miejscu? Grzecznie czekali na zeslanie czy mowili nazista grzecznie Guten tag Herr nazista? K---a Ci wszyscy co chcieli walczyc za swoj kraj, miasto, dom wiedzieli co ich czeka, zylo nadzieja ze moze ten zryw im pomoze, na pewno mieli z tylu glowy ze moga zginac, ale chcieli zapewnic nastepnym pokoleniom życie w Polsce i pozwolili nam dalej mowic i myslec po Polsku, c--j ze nastepne pokolenia r-------y ten kraj jeszcze bardziej, ale moim zdaniem szacunek im trzeba oddac.
Czesc i chwala bohaterom!
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezprzypau: może nie wiem, nie pchać się na siłe pod kule niemców? XD

smierdzacy mangozjebek

typowy polak który p----------a się do tego co widzi przy pierwszym spojrzeniu, i c--j cie obchodzi co kto ogląda polaczku śmierdzący? tradycyjne wartości xD

no ryjek to bym ci rozkwasil
  • Odpowiedz
@Paletka: Popatrz a w Wielkopolsce potrafiły wybrać dobry moment, tak czasem musisz schować swoj honor do kieszeni zwłaszcza gdy mówisz ze walczysz za kraj i przyszłe pokolenia, inaczej tylko wycierasz sobie mordę zakrywając egoistyczne pobudki.
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: jakie to genialne, gdyby tylko ktos wtedy o tym pomyslal.... xdddddddddddddd Kompletnie nie masz pojecia o temacie, a cos szczekasz. Zupelnie jak te pietnastoletnie alternatywki z twittera. PS. Juz tak nie spinaj dupki, bo w przeciwienstwie do dzialaczy lgbt nie lalbym cie za poglady ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bezprzypau:

Kompletnie nie masz pojecia o temacie


mhm, dlatego rzucasz we mnie argumentami ad persona i groźbami pobicia, jakie to męskie i polskie, rodzice pewnie dumni że wychowali takiego patusa na smyczy państewka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: nazywasz mnie patusem i mowisz zebym zamknal ryj, a teraz plaszecz o argumencie "ad persona"? xDDD Jaka smycz panstewka? Bo sie smieje z tego, ze dla ciebie rozwiazaniem problemu byloby nie wchodzic pod kule niemcow? Nigdzie nie grozilem ci pobiciem, chociaz rzeczywiscie to moglo tak wygladac. Nie to jednak mialem na mysli. Zreszta, do kogo ja pisze. Do jakiejs ojkofobicznej malolatki, ktora tak bardzo nienawidzi bycia Polką. Kocham to
  • Odpowiedz
nikt nie wymagal, ze taki anime s------l, ktory lubi wpisy o gownie zrozumie drugiego czlowieka. Ehh


@bezprzypau: dosłownie twój wpis zaczynający dyskusje ze mną

a teraz powtarzam: zamknij wreszcie morde polaczku
  • Odpowiedz