Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Orientuje się ktoś z #korpo jakie są zarobki w #pwc na stanowisku Konsultanta w dziale Audytu? Jakie są później perspektywy i ścieżka rozwoju? Nie mam doświadczenia w tej branży, studia kończyłem niezwiązane ze światem finansowym.

#korposwiat #pracbaza #audyt #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f240377c320eaecdaada929
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie coś w przedziale 5k-6k brutto, później możesz klepać więcej i dłużej, a później możesz klepać więcej i dłużej i sprawdzać innych konsultantów kiedy będziesz seniorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z perspektyw to możesz zostać jak masz za 15+ lat parcie na zostanie partnerem lub szukać pracy w księgowości / kontrollingu w SSC lub spółkach, czyli w sumie to też dałoby się zrobić bez ścieżki w
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy jest sens iść do takich prac jak audyt na "przeczekanie", będziesz siedział większość roku cały dzień za niespecjalnie duże pieniądze

ja nie wiem jak jest oficjalnie z nadgodzinami, na pewno praktykanci je dostają, ale sam znam rozwiązania, że nie-praktykanci ich nie dostają i po prostu mają w umowie wpisany zadaniowy czas pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) który polega na tym, że siedzisz cały