Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 24
530 971 + 151 + 143 = 531 265

151 - dawno nie eksplorowałem okolic Mińska Mazowieckiego, więc trzeba było wybrać się na jakąś rundkę wokół tego miasta. Główny cel ruina ośrodka wypoczynkowego w Mariance, ciekawy klimacik w takim zarośniętym, opuszczonym miejscu na osuszonych stawach ( ʖ̯) Dalej m.in. mini urbex z ostatniej fotki po zabytkowej dawnej gorzelni w Janowie.

143 - Cel gmina Baboszewo i okolice Płońska.

Wydawało się, że to będzie rekordowy miesiąc u mnie pod względem kilometrów, ale jednak zabrakło ze 30km do rekordu sprzed roku. No cóż, może za rok uda się przekroczyć te magiczne 2k/miesiąc ;)

#rowerowyrownik #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz SnikerS89 - 530 971 + 151 + 143 = 531 265

151 - dawno nie eksplorowałem okolic Miń...
źródło: comment_1596191560pmKDMyHy6TCc9X3R0JGozn.jpg
  • 3
@Adrian00: Już chyba dawniej to padło, bo stan ruiny dosyć zaawansowany. Jak robiłem tę trasę, to patrzyłem na te stare fotki z tej miejscówki, kiedyś wizytówka gmina podobno. No ale szczerze mówiąc dla mnie to na plus, lubię takie ruinki i klimaty czarnobylskie eksplorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SnikerS89: nie no, ja tam jeździłem jak byłem w podstawówce. 15-20 lat temu. Potem to nie miałem pojęcia jak to wygląda. Potem jeździłem do Wilgi popływać bo bliżej dla mnie xD Mam na myśli miejscowość a nie rzekę, chociaż w rzece też pływałem ale potem rodzice mi zabronili bo coś się brudna zrobiła.