Wpis z mikrobloga

@fozolif: Prawie na każdym śmietniku można znaleźć buty, które ludzie specjalnie kładą obok. W ciągu miesiąca na pewno można by ogarnąć całą garderobę. Więc typ albo wyrwany albo za leniwy nawet na to :)
  • Odpowiedz
Więc typ albo wyrwany albo za leniwy nawet na to :)


@mitchumi: no i dobrze, prawilne mireczki albo inni pożyteczni kupią mu nie dość, że nowe buty to jeszcze może mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fozolif: Wiesz, że teraz butów chodzić to trzeba się postarać bardzo mocno? Jakby poszedł gdzieś do karitasu czy jakiejś pomocy społecznej to od ręki by dostał. Ale pewnie chodzi nawalony jak stodoła ciągle i brak czasu.
  • Odpowiedz
@chosenon3 nie każdy bezdomny jest od razu alkoholikiem, a buty może ktoś mu np #!$%@?ł. #!$%@?, takie katolickie to podkarpacie, a znieczulica gorsza niż w lewackiej Warszawie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie każdy bezdomny jest alkoholikiem i nie trzeba kupować od razu nowych, ktoś może ma jakieś lekko używane do odstąpienia, tylko rozmiar żeby mniej więcej pasował.
  • Odpowiedz
@jakacper: Oho już odpływa "ateista" ze standardową gadką o katolickim podkarpaciu xD O niepijących bezdomnych jak już wspominałem dbają różne ośrodki. Na trzeźwo też raczej by nie lał pod sklepem pod bankomat.
  • Odpowiedz
@mitchumi: kiedyś moja żona poszła na spacer i po chwili dzwoni, żebym szybko do niej przyszedł
myślałem, że coś się stało, a okazało się, że chciała mi pokazać miejscowego kloszarda, który chodził w moich starych butach, które zostawiliśmy obok śmietnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możecie skończyć dywagacje o miłosierdziu, lenistwie i czy jest bezdomnym alkusem czy nie. Odpowiedź brzmi stopa cukrzycowa, typ ma tak zdeformowane nogi, że do żadnego buta mu nie wejdą.
  • Odpowiedz