Wpis z mikrobloga

#przemysleniazdupy #zalesie #tatuaze #netflix

Tak se wpadłem ostatnio na pomysł że może bym sobie dziabnął na pierwszy tatuaż jakiegoś luciego z disenchantment, bo w sumie to lubię ten serial i podobają mi się kreskówkowe tatuaże.

Wystarczyło wpisać w google grafika "luci tattoo" żeby zauważyć że to wcale nie był oryginalny pomysł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
@venividi: Czy każdy tatuaż musi być orginalny? On ma mieć znaczenie dla Ciebie. Jeżeli jedna rzecz ma znaczenie dla większej ilości osób czy jest to złe?

Sam nie mam tatuaży ale zastanawiałem się nad tym ostatnio. Ludzie się śmieją że połowa osób ma ten sam ale to danej osobie ma się podobać , przywoływać wspomnienia itd.
@venividi:
Normalna linijka z podziałką, tylko jakoś ładnie ozdobiona żeby tak samej podziałki nie mieć. Często się #!$%@?, że jak coś robię w warsztacie to nie mam pod ręką liniału z racji, że to zaraz po kluczu/nasadce "10" najczęściej ginące w czeluściach piekielnych narzędzie.
On ma mieć znaczenie dla Ciebie.


@Aiween: Myślisz że jakie znaczenie ma dla mnie postać z kreskówki? Sądzisz że demon kojarzy mi się nie wiem np. ze zmarłym starym? XD

Nigdy nie traktowałem tatuaży jako coś co musi mieć jakieś głębsze dno czy ukryte znaczenie. Dla mnie to po prostu dziaba i tyle.

To tylko trochę tuszu pod skórą, chciałem go zrobić bo mi się podoba, ale chciałem coś oryginalnego a
@smk666: Skóra Ci się rozciągnie i z 10cm na linijce, wyjdzie 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy to praktyczne.

Po prostu noszę ze sobą multitoola ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smk666: Co to za multitool z kluczem 10?
Skóra Ci się rozciągnie i z 10cm na linijce, wyjdzie 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy to praktyczne.

@venividi:
Ja już od kilkunastu lat nie rosnę, więc może się rozciągnąć co najwyżej wszerz, nie wpływając przy tym na skalę.

Co to za multitool z kluczem 10?

Nie z kluczem 10 tylko z kombinerkami (Leatherman Surge). Śruby M6 dokręca się dość niskim momentem 4-12 Nm i
Pobierz
źródło: comment_1596179069rmAaqc33jjbZL4QJhhtuJH.jpg
@smk666: Spoko rzecz, ale chyba wolę moje domowe narzędzia. Z uwagi na to że robię coś najczęściej weekendowo, bo moja praca tego typu narzędzi nie wymaga, to skrzynka narzędziowa mi w zupełności wystarcza.

U mnie problem jest taki że ja ten multitool bym zgubił w dwa dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja już od kilkunastu lat nie rosnę, więc może się rozciągnąć co najwyżej wszerz, nie wpływając