Wpis z mikrobloga

Otóż własnie nie. Zazwyczaj takie osobniki piszą całkiem składnie po angielsku i po cichu oczekują, że jakiś zagraniczniak ich pochwali, że jego angielski jest wcale niezły.

Taka fałszywa skromność ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szejk_wojak: Ja tak zawsze piszę i mówię, nie dlatego, że chcę by mnie ktoś pochwalił.
Dla mnie to takie barwy odstraszające mówiące grammar nazi - #!$%@?
@Fan_Morawieckiego: Nigdy na zagranicznym forum czy serwisie nie zostałem zganiony za jakieś gramatyczne błędy a zdarzyło mi pierdyknąć kilka długich esejów czy dłuższych dyskusij. Nikt o to nie daje #!$%@? po prostu. Na takim reddicie wypowiadają się ludzie z całego świata, weź teraz baw się w moderatora elektrody i ucz wszystkiehc poprawnej angielszczyzny.

Angielski jest zbyt powszechny żeby ktoś urządzał krucjaty.
Nigdy na zagranicznym forum czy serwisie nie zostałem zganiony za jakieś gramatyczne błędy a zdarzyło mi pierdyknąć kilka długich esejów czy dłuższych dyskusij. Nikt o to nie daje #!$%@? po prostu. Na takim reddicie wypowiadają się ludzie z całego świata, weź teraz baw się w moderatora elektrody i ucz wszystkiehc poprawnej angielszczyzny.

Angielski jest zbyt powszechny żeby ktoś urządzał krucjaty


@szejk_wojak: Napisz he have na chacie w lolu ( ͡°
@szejk_wojak: Ogólnie Polacy jako naród mają dość duże "kompleksy" na tym polu. Często się zdarza, że ktoś dość sprawnie posługujący się angielskim ma spore opory przed wypowiadaniem się/pisaniem kiedy nie ma pewności że będzie to w 100% poprawne. Gdzie tak jak napisałeś wcześniej mało kto daje #!$%@? jeśli tylko będzie w stanie Cię zrozumieć. Sam miałem swego czasu z tym problemy, gdzieś z tyłu głowy brak pewności, czy dana konstrukcja gramatyczną
@Graner:

polacy

*hindusi


ogóle to jest ciekawe że polacy jeśli dobrze umieją mówić po angielsku to jest to aktualny brytyjski albo amerykański
natomiast ludzie w zachodniej europie mają na to wywalone