Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki. Właśnie z rana lurkuje wykop i słyszę ze ktoś sie do mnie dobija. Bardzo miła niespodzianka bo to kurier DPD od #greencell #swiatbaterii

Przykra przygoda mnie spotkała przeszło tydzień temu we Lwowie. Starszy "Pan" wyciągnął mi telefon z kieszeni. Niic nie poczułem. W reku trzymałem kebsa i nie dotykałem kieszeni. (dodam tylko że portfel z dokumentami przezornie zostawiłem w mieszkaniu) To był moj pierwszy dzień pobytu w tym mieście i nie zmalem go :/ Na szybko kupiłem telefon używke Galaxy3 aby mieć mapę miasta. Telefon bardzo szybko sie rozladowywał. Więc zacząłem go nosic podpietego do #greencell aby na bierząco sie ładował. Trwalo to z 2/3 dni później powerbank rozładował się tak że nie mogłem go już naładować.

Cała sytuację opisałem w wiadomości na FB do GC i dzieki nim zobaczyłem światełko w tunelu. Dzień jakby nagle stał się troche bardziej słoneczny. Powiedzieli mi, po powrociw do domu prosimy o kontakt. Wyślemy kuriera. Dzisiaj właśnie odebrałem naprawiony powerbank.

Polecam z całej świadomości #greencell naprawde fajny powerbank. Stylistycznie fajnie wygląda. Jest mały cienki i szybko ładuje. Polecam
436c179926f0f901440dd4b2d79ce947 - Cześć Mireczki. Właśnie z rana lurkuje wykop i sły...

źródło: comment_1596099461LapLDpruUCUlkhjTThh6VK.jpg

Pobierz
  • 5