Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@onuceSzatana: Przymiotnik drastyczny, z 3 różnych słowników:
- nieprzyzwoity, niesmaczny, obrażający poczucie moralności
- o zdarzeniach lub ich opisach: naruszający w sposób rażący poczucie przyzwoitości lub dobrego smaku
- pełen jaskrawości, wyrazistości, czasem też - brutalności

Czy pasuje ci do czegoś z tych? Nie jest to nieprzyzwoite, nie ma niesmacznej natury(czy medycyna może być niesmaczna?), nie narusza poczucia moralności ani przyzwoitości. Jaskrawości, wyrazistości czy brutalności również trudno się w tym obrazku
  • Odpowiedz
@Marekexp: Właśnie mi wyłożyłeś swoją subiektywną ocenę drastycznośći tego obrazka i zreasumowałeś, że nie jest?

O cię #!$%@?, a ja uważam, że jest. Nie mam ochoty oglądać na wykopie zakrwawionych trupów. Budzi to mój niesmak, jest to pełne jaskrawości na tle normalnego contentu tego portalu, co do brutalności również kwestia subiektywna.

Moderator wyznacza linię tego portalu i zajmie się zgłoszeniem, ja mogłem tylko zgłosić.
  • Odpowiedz
@Marekexp: Właśnie mi wyłożyłeś swoją subiektywną ocenę drastycznośći tego obrazka i zreasumowałeś, że nie jest?


@onuceSzatana: Nie, specjalnie z różnych źródeł dałem słownikowy opis co znaczy słowo drastyczne, bo chyba go inaczej rozumiesz. Skoro jednak uważasz, że obrazek jest drastyczny to możesz mi wskazać w jaki sposób ten obrazek wypełnia którąś ze słownikowych definicji tego słowa wklejonych wyżej przeze mnie? Może się mylę, więc chciałbym byś wyprowadził mnie z błędu.
  • Odpowiedz
@kamyczeq: Tu są dzieci, baranie. Z jakiegoś powodu nie wyciągasz fiuta przy wigilii, żeby każdemu pokazać, jaki jest mały.


@onuceSzatana: Dzieci nie powinny oglądać treści oznaczonych jako 18+. Po to chyba jest ta funkcja? ;) Czy idziesz tak narzekać do każdego posta ze zdjęciem oznaczonym jako +18/#nsfw, że "tu są dzieci baranie"? xD
  • Odpowiedz
@Marekexp: Słyszałem o tym że jak ciała idą do kremacji to podobno potrafią się poruszać, zapomniałem już dokładnie z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@Marekexp: To nie znaczy, że wolno pod +18 chować wszystko, co ci się zachce. Ten portal ma problem z moderacją, co moderator, to inne zdanie, zrobiłem swoje, twój temat wisi, ciesz się. #!$%@? content wrzucasz, będę zgłaszał kolejne próby pokazywania tu zakrwawionych trupów.
  • Odpowiedz
Ten portal ma problem z moderacją, co moderator, to inne zdanie, zrobiłem swoje, twój temat wisi, ciesz się.

@onuceSzatana: Czyżby twoje zgłoszenie zostało uznane jako nieprawidłowe? Hej, ale sam wyżej napisałeś "Moderator wyznacza linię tego portalu"... Widzę, że cię to strasznie dotknęło, skoro nawet zacząłeś mnie obserwować.

#!$%@? content wrzucasz, będę zgłaszał kolejne próby pokazywania tu zakrwawionych trupów.

Widzę, że już zdążyłeś przejrzeć mój profil(choć po co to nie wiem), przykro
  • Odpowiedz
@Marekexp: Nie dotknęło mnie, to twoje pobożne życzenie. Napisałem, że moderator oceni i to zrobił. Podkreśliłem jedynie subiektywność tej oceny i problem moderacji z jednomyślnością. Obserwuję cię, żeby tą jednomyślność testować dalej, może masz w fap folderze więcej takiego contentu.
  • Odpowiedz