Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KRISSVector: Jesli sugerujesz komukolwiek tutaj, ze nie oglada sie juz ciala przed pogrzebem, to nie masz za bardzo pojecia, ze wciaz mozna to zrobic, nawet w domu. Oczywiscie zwyczaj ten jest typowo wiejski, zapomnialo ci sie dodac.

Tak czy siak, nie ma to nic wspolnego z sensem tego watku, ktory rowniez umknal ci niczym sploszona dzika zwierzyna.
@onuceSzatana:

ze nie oglada sie juz ciala przed pogrzebem,


Oczywiście, w kaplicach nadal się to zdarza. Ale nie w domach.

Tak czy siak, nie ma to nic wspolnego z sensem tego watku, ktory rowniez umknal ci niczym sploszona dzika zwierzyna.


Nie wiem, dlaczego tego nie zauważyłeś, ale od początku odnosiłam się do Twojego oburzenia zdjęciem, a nie wątku.
@KRISSVector: Nie, zdarza sie tez w domach. Masz kiepskie informacje.

Omija cie skutecznie, co podkreslalem w wielu postach, co na zdjeciu mnie oburza i co w miejscu jego umieszczenia. Podpowiem: nie jest to trup sam w sobie.

Mma wrazenie, ze rozmawiam z kims autystycznym...
@onuceSzatana:

Nie, zdarza sie tez w domach. Masz kiepskie informacje.


Nie wiem, na ile znasz przepisy. Z tego, co widzę, to słabo. Trumien z ciałem nie zostawia się już w domach. Nie można. Zostają w domu pogrzebowym lub kaplicy...

Mma wrazenie, ze rozmawiam z kims autystycznym...


A ja mam wrażenie, że dalej nie rozumiesz tego, co napisałam.
@KRISSVector: Kilka postow juz sugeruje ci, ze dalej sie to dzieje POMIMO zakazu. Napisalem wprost, ze powiem ci, jak to sie robi.

Kolejny dowod na to, ze jestes jakas autystyczna: jesli cos jest oficjalnie zakazane, to nie znaczy, ze to sie nie dzieje. Zadziwia mnie twoja naiwnosc.

A ty dalej nie wiesz, o co chodzi w moim sprzeciwie w stosunku do tego zdjecia. Kolejny post.

Wydajesz sie strasznie przemadrzala, ale jak