Wpis z mikrobloga

@Stafford: Właśnie opisałeś patologie firm w których pracują polacy. Widziałem takie akcje już nie raz w UK, na początku obłożenie pracy było akurat, potem pojawiali się polacy, zaczynali zapieprzać, obłożenie się zwiększało, więc polacy zaczynali robić na skróty przy tym zapieprzając jak głupi, obłożenie znów się zwiększało, a potem pikachu face bo jak to? Żeby zrobić limity trzeba zapieprzać jak głupi i jeszcze do tego robić na skróty?

Niech każdy robi
Pobierz
źródło: comment_1596116781RpkhInCJsCOE5fKOKk8jUa.jpg
nie rozumiem tego fenomenu. Kurier jest dużo wygodniejszy, nie trzeba nigdzie łazić/jeździć, macać jakiś paczkomatów. Nawet nie trzeba być w domu bo i tak większość paczek kurierzy po prostu kładą przy bramie.


@pss8888: Jak masz własną posesję w jakiejś spokojnej okolicy, no to inna bajka zupełnie :)

Mieszkając w mieście w bloku nie ma jednak takiej opcji, a kurierzy debile potrafią jak Cię nie ma w domu, to zostawić paczkę u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vein: wszystko co wysyłam jest w jednym rozmiarze A i waży nie więcej niż 5 kg.Mam dedykowane kartony pod inpost. Co miesiąc na fv kilka kilkanaście dopłat za zmianę gabarytu, jakieś niesłuszne doplaty za podjazd kuriera, paczki allegro Smart płatne zamiast darmowych. Uwierz mi że dużo się dzieje, o dopłatach inpostu było głośno w zeszłym roku. Żeby nie bylo, oni mi te reklamacje uznają tylko trzeba na to poświęcić masę czasu.