Wpis z mikrobloga

Panowie poratujcie kolegę w potrzebie i polećcie coś sensownego do mojego Tribana 520 z 2017 roku. Konkretnie to szukam:
1. Jakiś nowych pedałów, zwykłych, ale żeby mi nie odpadły w trasie. Nie muszą być pro, mogą być nawet podobne do tych co były montowane w tym rowerze w standardzie.
2. Potrzebuję też komplet nowych opon. Te mam od 2017 i swoje już wyjeździły.
3. NAJWAŻNIEJSZE - chciałbym wreszcie wybyć gdzieś dalej na 2-3 dni i potrzebuję torby albo sakwy do tego roweru. Polecicie coś? Wolałbym nie bawić się w bagażnik itp. Może da się to obejść? Potrzebuję coś na kurtkę i coś na przebranie + ewentualnie jakieś części na zapas. Nie potrafię jeździć w plecaku.

Jeżdżę hobbistycznie, głównie w lato, może 2k km góra więc nie musi to być sprzęt PRO. Szukam czegoś sprawdzonego, tak żebym mógł kliknąć, kupić nie tracić czasu na analizowanie.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
#wykoptribanclub #szosa
Tortex - Panowie poratujcie kolegę w potrzebie i polećcie coś sensownego do mojego Tr...

źródło: comment_1596048742SSpwuAssBhAp5TsEXzHuhC.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Conti GP5000.


@sargento: dajesz mu najdroższe i takie które o byle kamyk rozwali, jak już conti to 4 seasons, lub vittoria rubino pro, @Tortex: i jak sakwy to tak jak wyzej radzą weź oponki 28 lub nawet 30mm
  • Odpowiedz
@Tortex: Mieści parę butów SPD-SL w rozmiarze 44, wtedy jest wyciągnięta maksymalnie do tyłu i ledwo się dopina. Z takich normalnych rzeczy, to ostatnio jechałem z zestawem rękawki, nogawki, spodenki kolarskie, potówka, ultralight, powerbank, ładowarka, sudocrem, rękawiczki, dętka, pompka i nabój C02 i jeszcze na upartego dałoby się wcisnąć jakąś bułkę, czy dwie i ścisnąć. Dopóki nie wsadzi się do środka, dajmy na to, sztywnego pudełka z jedzeniem, to można dokładać
  • Odpowiedz
@Tortex: Jak szukałem tej swojej, to trafiłem i na Sport Arsenal i na Authora Sumo, i z tego co pamiętam, opinie były średnie. Tej mojej nikt za bardzo nie recenzował, zaryzykowałem i wyszło, że jest spoko.
  • Odpowiedz