Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam do Was pytanie.

Planuje tygodniowy wyjazd samochodem na wakacje z różową i rozważamy następujące opcje:

1. Bułgaria, Sozopol.
2. Chorwacja (nie wiem jeszcze gdzie dokładnie, gdzieś nad morzem)
3. Rumunia (też nie wiem gdzie, ale również nad morzem)

Wyjazd będzie na początku września. Zależy nam na tym, żeby było ładnie. Nie oczekujemy imprezowych miejsc, najważniejsze są dla nas widoki, ładna pogoda w tym terminie i możliwie ciepłe morze.
Ważne też są ceny w poszczególnych krajach. To wyjazd budżetowy i fajnie, żeby ceny były możliwie zbliżone do polskich.

#turystyka #wakacje #podroze #europa #porady #bulgaria #grecja #chorwacja
PrzemekLee - Mireczki, mam do Was pytanie. 

Planuje tygodniowy wyjazd samochodem na ...

źródło: comment_1596032107WL21nxDan6KiE1QhRlkt8E.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Zależy nam na tym, żeby było ładnie. Nie oczekujemy imprezowych miejsc, najważniejsze są dla nas widoki, ładna pogoda w tym terminie i możliwie ciepłe morze.


@PrzemekLee: póki się będziesz trzymał z dala od Słonecznego Brzegu czy innych Złotych Piasków, to masz szansę trafić w Bułgarii na ładne miejsca, ale raczej dalej od morza. Rodopy są piękne.
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: byłem 3 lata z rzędu samochodem w Chorwacji - nie polecam, szkoda tracić czas, siły i urlop na jazdę, chyba że macie jakiś problem z lataniem, inaczej to się całkowicie mija z celem. Chorwacja jest droga, w tym roku miałem lecieć właśnie do Bułgarii we wrześniu do Primorska ale trafiła się fajna okazja i kilka dni temu wróciłem z Rodos - cieplejszego morza i piękniejszych plaż nie będziesz miał w
  • Odpowiedz