Wpis z mikrobloga

Mirki od kilku lat kręce picke i już nie raz słyszałem, że wychodzi mi to na tyle, że powinienem otworzyć knajpe.
Myślałem, żeby kupić kontener i go przerobić na foodtrucka. W środku wyposażyc kuchnie i piec do pizzy taki na gaz.
Są może tu jakieś Mireczki, które prowadzą taki bizes? Jestem ciekaw jakie kroki formalne trzeba zrobić, żeby takie coś otworzyć. Jak to wygląda z BHP, sanepidem itp. Jakie są koszta rozruchu czeogś takiego i kompletnego wyposażenia foodtrucka.
#pytanie #foodtruck #biznes
Pobierz Podlaski_warmianin - Mirki od kilku lat kręce picke i już nie raz słyszałem, że wycho...
źródło: comment_1595966144b1BkeOziE6hwPcF6AHUYr4.jpg
  • 6
@Podlaski_warmianin: Na wejdzie z pozwoleniami, zakupem auta itd 50-80k. Przynajmniej tak wyszło mojemu szwagrowi ze 3 lata temu z burgerami. Ale jeżeli chcesz znać opinię mojego szwagra - nie warto było. Rynek fooodtrucków poleciał na łeb na szyję jeszcze grubo przed koronawirusem. Masa Januszy sprzedających byle gówno za 20 złotych wygryzła z rynku ludzi mających zajebisty pomysł, produkty i wykonanie - bo żeby konkurować musieli również dać cenę nie wyższą od
@Podlaski_warmianin: robertx dobrze pisze, generalnie proponuję poobserwować sobie dokładnie dzień/dwa/trzy na miejscówce ile taki foodtruck średnio sprzedaje, potem spróbować odnieść do do siebie, swojego czasu i zainwestowanej kasy. Fun jest całkiem niezły z tego biznesu, ale jak to w biznesie - nie o sam fun chodzi, a o $$$ ;)