Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki seks sprawia wam największą przyjemność? Jakie fantazje w łóżku już spełniliście, a czego jeszcze chcecie spróbować? Co sprawia, że w jednej chwili robicie się mokre, albo wam staje?
Kurde zawsze największą przyjemność sprawiało i nadal sprawia mi doprowadzenie faceta do wytrysku, więc do tej pory sama nie wiem co tak naprawdę kręci mnie samą, poza nakręceniem się w trakcie robienia loda, jak poznać swoje ciało na tyle by móc pokierować facetem tak by mnie doprowadził do orgazmu? Klapsy, podduszanie, ogólnie szyja to mój najbardziej erogenny punkt, nawet jak facet liże i gryzie mi sutki to nic nie czuję, a nakieruje usta na szyję i po prostu ogień. Po zmianie partnera mam wrażenie, że dopiero widzę jak seks może być zajebisty. Ja #!$%@?ę, tyle lat w #!$%@?, bo pierwszy facet, prawiczek i człowiek sobie myśli, że to tak wygląda zawsze, a jednak nie mając porównania wcześniej, widzę jak bardzo nie byliśmy do siebie dobrani temperamentem, jeżeli chodzi o seks. Lubię być zdominowana, ale sama też przepadam za tym by dominować, tylko właśnie, jeżeli chodzi o orgazmy, to nie poznałam swojego ciała jeszcze na tyle by łapać je, jeden za drugim. Chociaż z nowym facetem jestem na dobrej drodze. Jak to u was wyglądało mirabelki?

#seks #fetysz #kinky #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f200e517b115fe4bd875b81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 16
OP: @eustachowo: ja #!$%@?ę, co za #!$%@?. Inna sprawa lubić ostry seks i uprawiać go z osobą do której ma się zaufanie i z którą czujesz się bezpiecznie, a co innego gdy ktoś robi to bez twojej zgody.Ciekawe czy też by mu było tak do żartów gdyby to jego wyruchał ktoś w dupę. Po prostu... #!$%@? takiego chłopaka. A takiego tematu nie powinnas zostawiać i zakopywać gdzieś tam w kącie,