Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: to jest ta sama zasada, tylko ktoś to musiał w ustawie rozpisać dla tumanów

@spunky:

No nie, nie jest i nie bez powodu jest to rozroznione w przepisach. Gdyby była to tak jak pisałem - zawracając musiałbyś ustąpić też wjezdzajacemu z podporządkowanej. A nie musisz.

Ale utarlo się, że skrecajac w lewo mówi się, że też się ustępuje tym z naprzeciwka bo ma się ich po prawej.
  • Odpowiedz
zawracając musiałbyś ustąpić też wjezdzajacemu z podporządkowanej. A nie musisz.


@Krupier: zwykle jednak musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) patrz odcinki Jedź Bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@DontDoThis: no jeżeli jedziesz i masz pierwszeństwo zgodnie ze znakami pionowymi, to jak ktoś może przecinać Twój tor jazdy powołując się na zasadę prawej ręki? no sam pomyśl... zresztą sam pisałeś, że najpierw znaki pionowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie interesują mnie filmiki z YT. Przepisy są jasne.


@Krupier: Mnie też, ale pomagają zrozumieć organizację. Przepisy nie są jasne, bo gdyby były, nie próbowałbyś ich niewłaściwie interpretować.

Sytuacja z filmu (oraz w załączonego przez Ciebie zdjęcia satelitarnego) pokazuje, że skrzyżowanie z
  • Odpowiedz
@Niebieski40 może ktoś przeciąć mój tor jazdy dzięki zasadzie prawej ręki JEŚLI jest to skrzyżowanie i obydwoje jesteśmy na głównej, która skręca jak na obrazku OPa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz