Wpis z mikrobloga

Już się zlatują przydupasy Pyry i oczywiście jedynie sama Pyra plusuje Wam komentarze :D

Wy jesteście tymi chłopcami numer 17862629?


@Norepinefryna_: A może po prostu mają dość wszechobecnego hejtu...? Mikroblog jest po to, żeby każdy mógł napisać o wszystkim (no, pomijając wrzucanie treści karalnych prawnie). Jak ktoś nie ma ochoty czegoś widzieć, zaznacza kłódkę i elo. Po cholerę robić nagonkę na nieznaną komuś osobę za to, że coś tam sobie
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: MalaHelenka miała tu krótką karierę pisania pierdół i nie wiem czy to z odrazy do przegrywów czy z zorientowania się, że chyba przesadza, ale szybko wywaliła całą swoją aktywność i już się nie pojawia. Jakoś nagle jej to wyszło, a pisałem z nią przez jakiś czas i pamiętam, że była wcześniej fajną i życzliwą osobą. Szkoda.
  • Odpowiedz
serio tak wam przeszkadza jakiś post osoby której w życiu nie widzieliście?


@pwn3r: a tobie przeszkadza, że komuś przeszkadza? Jak coś jest słabe, nieśmieszne, żałosne to takie jest i nie ma nic złego w komentowaniu tego. Jak każdy by na Wykopie circlejerkował to miałbyś tutaj drugi faszystowski Reddit, gdzie jak powiesz nieprzychylny komentarz to cię cancelują.

PS. tak mam Pyrę na czarno, a teraz wiem, żeby dodać Norepinefryna_ do obserwowanych
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_ infantylny spierdox co mysli ze rozgryzl zycie bo udaje milego ale momentami wychodzi z niej praedziwe ja i okazuje sie zimna pozbawiona rigczu laska grajaca pod publiczke.

Mala helenka przynajmniej zawsze wydawala sie szczera i konsekwetna, pyra zalatuje falszem i zaklamaniem na kilometr.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norepinefryna_: jeszcze na początku przyjemnie czytało się jej wpisy, ale potem wyraźnie jej o------o więc poleciała u mnie na czarną za bezsensowne wysrywy i teksty typu "zamknij łeb". Z infantylnej dziewczynki wyszła jej prawdziwa wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz