Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Na wykopie nie ma nienawiści do kobiet #3
Przez jakiś czas zbierałam sobie wpisy, znaleziska, komentarze z przeuroczymi opiniami na temat kobiet. Nie robiłam tego często, nie szukałam specjalnie, ot jak mi coś wpadło to wrzucałam do pliku. Stwierdziłam, że się tym podzielę bo nie chce mi się już zbierać więc rzucam to w eter.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5603463/wlozyla-noworodka-do-pieca-i-poszla-na-wesele-agata-f-skazana/

Chore sądy i chora lewacka ideologia, która ludzi z cipą stawia na równi z największą świętością, a więc i wyroki dzięki temu dostają mniejsze.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5603549/kobiety-nie-czuja-empatii-do-mezczyzn/
Chyba moje ulubione komentarze xD

czuja geny jakie moze dac im mężczyzna jej potomstwu i to tyle


Kobieta szczerze może kochać swoje dziecko, psa, dom, samochód, nawet swoje buty i torebki.

Faceta jednak "kochać" będzie do momentu gdy jest to OPŁACALNE. Kobiety będą tworzyć złudzenie uczucia w zamian za wymierne korzyści oddawać siebie (seks) pod plaszczykiem uczucia w zamian za korzyści w postaci utrzymania, zaangażowania, prezentów, wycieczek (...)

Mężczyzna kocha miłością romantyczną. Jeśli kocha to będzie na dobre i na złe. W innym przypadku albo nie kochał, albo kobieta robiła wszystko by się odkochał. Natomiast kobieta kocha miłością pragmatyczną. Kocha zasoby, jakie mężczyzna jej daje. (...)

Czyli nigdy jej nie kochał. To nie była miłość romantyczna, szczera. A do takiej zdolny i tak jest tylko mężczyzna.

No sorry, ale romantyzm u kobiet polega na tym, że doceniają romantyczne gesty mężczyzny. W drugą stronę to tak nie działa. Ale to wynika właśnie z natury. Nie jesteśmy równi. Nawet wpojona w nas moralność stawia kobiety wyżej. Niestety.

kobiety generalnie nie sa empatyczne. tak, dzialaja, odczuwaja bardzo emocjonalnie bodzce emocjonalne (np wido potraconego kota, plonacy budynek czy jak ktos sie przewroci), znacznie bardziej niz faceci.... ale... z racji ze maja m.in nizszy wskaznik wyobrazni abstrakcyjnej to znacznie trudniej jest im postawic sie, wyobrazic 2ga, meska strone.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5603211/20-latka-zgwalcona-i-zabita-przez-zaufanego-kolege/
A tu z kolei znowu gwałt to wina kobiet xD

kobiety sie jednak nigdy nie nauczą wyciagac wnioskow z podobnych tego typu wczesniejszych zdarzen.


A wnioski z podobnych przypadków które przydarzyły się innym nie liczą się?

Z drugiej strony jak kobieta widzi dobrego bolca w zasięgu to wyłącza się jej system odpowiedzialny za logiczne myślenie, więc, tak, nigdy nie wyciągają wniosków.

niestety nie tylko ona jest winna tylko media i społeczeństwo w lewackiej europie które kobietom niszczą mózgi od urodzenia przekazem o tolerancji i multikulti.

kobiety nie mają instyntku samozachowawczego w wielu sytuacjach. Myślą, że są nietykalne a jak się przydarzy kuku to wielkie zdziwienie i jak to możliwe w ogóle?

Zapłaciła za własną głupotę ufając czarnemu koniec tematu.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5604185/nie-dla-dyskryminacji-mezczyzn-w-pracy/

a może zamiast podążać za marksistwoskim zrównywaniem wszystkiego wróćmy do normalności i zabierzmy kobietom prawa i dajmy je pod opiekę mężczyznom.

ha, ha ... 99% kobiet mówiąc "potrafię zadbać o siebie" myśli wyłącznie o poprawie urody przed lusterkiem. Zadbaj jak ci autko się zepsuje, jak dom trzeba wybudować, czy w hucie stal wytopić. Nie rozwalaj mnie swoją zaradnością w świecie, który przygotowali ci mężczyźni (w ogromnej większości)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5606879/myslala-ze-maszynista-ja-przepuszcza-wypadek-na-przejezdzie-kolejowym/

Podziękujmy pisiorom za rozbestwienie p0lek, którym się wszystko należy. Feministyczny raj, Szwecja się chowa!

Właśnie do tego doprowadzacie drodzy mężczyźni, latacie za tymi babami usługujecie im i potem rodzą sie takie księżniczki które uważają że im wszystko wolno i takie kwiatki później sie rodzą, bo jak to mężczyzna kobiecie nie ustąpił

Wolno jadący pociąg wygląda jakby zwalniał i ole facet wie, że to tylko złudzenie, tak kobieta nie wie.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/50826721/anonimowemirkowyznania-zgodze-sie-z-tym-ze-kobiety/

Zgodzę się z tym, że kobiety mają mniejszą skłonnoścć do empatii, potrafią być często okrutne i bezględne

a mi się wydaje że kobiety podążają za tłumem i nie myślą samodzielnie.

Malo to wpisow tu o tym, ze kobiety nie maja uczuc? Ludzie to sobie wymyslaja wg ciebie?


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5610145/mloda-policjantke-przygniotl-radiowoz-kobieta-walczy-o-zycie/

Proponuję by kobietom w policji płacili tylko 60 % stawki policjanta. Jak widać na licznych przykładach, na więcej nie zasługują.


taka rzeczywistość i statystyka, ale kobiety tego nie uznają, bo "czują", tak czują!!!, że to niesprawiedliwe.

Gdzie kobieta może się sprawdzić w "firmie" i jaki jest rzeczywiście odsetek kobiet, które się tam rzeczywiście nadają?
Za biurkiem mogę mieć cywila. Mężczyzna nie ma chumorków i lepiej się odnajduje. Poczytaj wypowiedzi policjantów na temat współpracy z koleżankami, oczywiście będziesz twierdził, że to mizoginia, ale jakoś bezpieczniej jedzie na interwencję z kolegą niż z koleżanką.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/50860769/eh-te-islandki-takie-ladne-a-ja-juz-dzieciaty-z-p0/

Polki są kiczowate, bez gustu i bardzo często najnormalniej w świecie brzydkie. Ale to tez kwestia logiki... co ładnego ma wyjsc z połączenia genów karyny czy tam Grażyny i Sebka lub Janusza. No następny nosacz

To prawda p0lki są brzydkie i bez charakteru. Najgorsze co można zrobić to związać się z p0lką.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/50884185/anonimowemirkowyznania-od-1-5roku-nie-mam-ochoty-n/

Dziewczyna opisuje, że chłopak ją gwałci, a na wykopie jak zawsze wysoki poziom w komentarzach.

to twój obowiązek

Jedyne wyjście to pozwolić mu na seks poza związkiem

gdyby jej to przeszkadzało to chyba już by dawno odeszła?

Dawno powinien cię zostawić, szkoda czasu na wadliwe jednostki

Laska jakaś drewniana i tyle

jak sie zwiazalas to twoim obowiazkiem jest go zaspokajac. Jesli po prostu chcialas sie z nim kolegowac nie trzeba bylo sie wiazac.

Ci ludzie co piszą, że ten chłopak ją gwalci regularnie to totalne dno. Nigdzie nie było napisane, że Ona mówi nie, a on bierze co chce. Obraża się robi popisy, a Ona w końcu mu daje to co chciał żeby mieć spokój(tak myślę), albo dlatego, że tak jak napisała go kocha i chce jego szczęścia i żeby byli razem(co i tak jest błędem). Przez takich ludzi jak Wy, normalni goście mogą iść do więzienia, bo ktoś sprzeda przed sądem wątpliwą historyjkę. ()

I bardzo dobrze zrobi że Cię zostawi, sorki. Nie będzie słuchał że jest gwałcicielem, nie dostanie depresji od patrzenia na ulicach na obściskujące się szczęśliwe pary i od słuchania od ludzi wokół siebie że mają jakiekolwiek życie seksualne. Nie będę faceta bronił bo może faktycznie jest przemocowy i krzywdzi Cię ale no cóż, byłem w takiej sytuacji po drugiej stronie. Moje doświadcznie jest takie że ... to jest sytuacja bez wyjścia. Stracić chęć do życia, zmarnować najlepsze lata czy zdradzić, skrzywdzić opuścić. Wielu facetów odbiera sobie w takiej sytuacji życie. Facet który jest permanentnie odrzucany przez partnerkę z którą wbił sobie do łba że spędzi resztę życia codziennie zastanawia się co z nim jest nie tak, co zrobił złego i za co go to spotyka, czy z kimś innym nie byłabyś inna, czy jest dla Ciebie dość atrakcyjny, po co właściwie z nim jesteś.

Związek bez seksu, to zwykła przyjaźń. Nie marnuj człowiekowi życia z powodu własnych problemów z psychiką. Terapia a potem faceci.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tu różnice w postrzeganiu kobiet i mężczyzn na wykopeie. Ten sam wpis, zmienione role, zmienione podejście xD

https://www.wykop.pl/wpis/50800091/anonimowemirkowyznania-poszedlem-dzis-na-spotkanie/

murzynki > gówno > polki

jeeju weź nie zastanawiaj się. Te polskie sfochowane księżniczki są gównowarte ze swoimi wymaganiami.


https://www.wykop.pl/wpis/50873237/anonimowemirkowyznania-spotkalam-sie-z-dzisiaj-na-/

a za pięć lat będzie płacz bo po ślubie w szałasie zaczął dawać w twarz jak zupa niesmaczna będzie. Wszystkiego najlepszego

Na pewno pisała to p0lka, bo typowy intelekt polskiej karyny aż wypływa z tego posta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przypominam, że masz prawny obowiązek informacji przyszłego partnera o tym, że masz hiv

hatfu na ciebie


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5614921/dlaczego-mezczyzni-zyja-krocej-od-kobiet/

Bo baby są leniwe świnie

Bo są niszczeni psychicznie przez kobiety.

bo pracuja za zone i jej kochanka oraz dwójke dzieci


itp itd

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5618227/platnosc-bez-zblizeniowa/

I to jest moje drogie dzieci właśnie '' MOC WAGINY " Na słabe osobniki w stadzie (czytaj. kukoldów ) samica gatunku Homo Sapiens , rzuca ''urok cipy''. Taki samiec/nieszczęśnik właśnie wpadł w sidła. Moc feromonów z ćupy i kłamstw... jest tak wielka że słabe samce nie potrafią się mu oprzeć. Samiczka-modliszka wysysa z niego wszystkie zasoby i siły witalne. Nasz samczyk - kukold, przeistacza się w następna formę, wylinkę - betabankomat. Zniszczony psychicznie, wycieńczony fizycznie pracą ponad miarę by zapewnić samiczce dobra materialne , w większości wypadków jest później porzucany...na pastwę losu. I na jesieni ginie...

Kobiety nie chcą być z facetami którzy mniej zarabiają. One chcą mieć swoje pieniądze na te wszystkie kiecki, makijaże, kosmetyczki i uważają, że skoro inwestują w super wygląd to robią to dla faceta i to facet powinien płacić za wspólne wyjścia na miasto itp. Poza tym wiele kobiet lubi być w relacjach gdzie mają sponsora. Nikt ich do tego nie zmusza.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/wpis/50997681/byl-zwiazek-nie-ma-zwiazku-ogolnie-czuje-sie-jak-g/

Czy bycie w związku to jedyny życiowy cel bab?

ból kobiet jest często bardziej dostrzegalny niż ból mężczyzn. wczoraj dodałem podobny wpis, nie dostałem nawet 1/10 komentarzy czy plusów co OPka.

Po prostu jesteś facetem więc możesz zdechnąć na ulicy i nikogo to nie obejdzie. W mediach jednak będziesz słyszał o "piekle kobiet".


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.wykop.pl/link/5622729/kobieta-miszcz-parkowania/

Oczywiście, trzeba podkreślić, że kobieta!

Kobieta na upartego chce wycofać w prawo. Zupełnie do głowy nie przyjdzie, że może jest lepsze rozwiązanie niż to co jej przyszło do głowy (np wycofać w lewo po skosie - miejsca wydaje się sporo). A na koniec za swoje niepowodzenia całą winę przeleje na kogoś innego. Jakie to typowe...

Idiotka. p0lka. #!$%@?.


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #codziennymizoginizm #shitwykopsays #zwiazki
  • 101
@girlsjustwannahavefun: Robię to głównie dlatego, że często spotykam się z opinią jak w pierwszym zdaniu. Że nikt tu nie nienawidzi kobiet, że może co najwyżej ludzie spod #przegryw ale, że to też niby skrajne przypadki. No to zbieram sobie takie znaleziska/wpisy często niezwiązane ze związkami (gdzie tag przegryw najczęściej się udziela) gdzie użytkownicy wykopu pozwalają sobie wylać jad na kobiety za to, że są kobietami i oskarżają je o rzeczy na
Związek bez seksu, to zwykła przyjaźń. Nie marnuj człowiekowi życia z powodu własnych problemów z psychiką. Terapia a potem faceci.

kobiety generalnie nie sa empatyczne. tak, dzialaja, odczuwaja bardzo emocjonalnie bodzce emocjonalne (np wido potraconego kota, plonacy budynek czy jak ktos sie przewroci), znacznie bardziej niz faceci.... ale... z racji ze maja m.in nizszy wskaznik wyobrazni abstrakcyjnej to znacznie trudniej jest im postawic sie, wyobrazic 2ga, meska strone.

Chore sądy i chora
@trevoz: czasami ważny jest też kontekst dlatego linkuję do konkretnych wpisów. Taki tekst jak ten pierwszy przytoczony do dziewczyny po gwałcie, którą chłopak teraz gwałci? Trochę to chyba nienawistne, nie uważasz?
A reszta jest albo bardzo wulgarna i obraźliwa dla kobiet albo zwyczajnie kłamliwa. Ale albo trollujesz albo jesteś jednym z tych, z którymi dyskusja nie ma sensu bo widzą tylko swoją stronę i są tak zamknięci, że nie widzą nic
@chrominancja: A to dziewczynę można zgwałcić? Hehehe
A tak na serio, to fakt. Wpis smutny, zgadzam się z Tobą :/

nie widzą nic złego w określaniu kobiet ludźmi z #!$%@?.


Wulgarne stwierdzenie, ja bym takiego nie użył, bo jestem wrażliwym chłopcem, ale jak ktoś używa to wiem o co mu chodzi, więc wyrażenie to spełnia swoją rolę. Wiem, że "człowiek z cipą" to kobieta
trevoz - @chrominancja: A to dziewczynę można zgwałcić? Hehehe 
A tak na serio, to f...
@trevoz:

Związek bez seksu, to zwykła przyjaźń. Nie marnuj człowiekowi życia z powodu własnych problemów z psychiką. Terapia a potem faceci.


Tak i nie. Istnieją ludzie aseksualni, którzy nie mają problemów z psychiką. Normalne związki opierają się przede wszystkim na przyjaźni i akceptacji. Seks jest fajny, ale nie jest konieczny. Bardzo wiele par z wieloletnim stażem Ci to powie.
Druga rzecz, wpis dotyczył dziewczyny regularnie gwałconej przez gościa. Jak w tym
@trevoz:

Wulgarne stwierdzenie, ja bym takiego nie użył, bo jestem wrażliwym chłopcem, ale jak ktoś używa to wiem o co mu chodzi, więc wyrażenie to spełnia swoją rolę. Wiem, że "człowiek z cipą" to kobieta


To jak to się ma do tej empatii, którą wyżej zalinkowałeś? Że niby kobiety sa mniej empatyczne? Jakby mężczyźni na wykopie byli tacy empatyczni na jakich się kreują to nie obrażaliby wszystkich kobiet i ich tak
Wiele kobiet lubi być prostytutkami? Wiele to jaki procent ogółu? Co więcej, powyższe to klasyczny dowód anegdotyczny - też mogę takim pojechać, bo nie znam takich kobiet.


@shpaq_: Napisz na grupie FB dla singli, że nie płacisz za dziewczynę na randkach. Zobaczysz jak Cię zjadą :D To samo jeśli chodzi o facetów mniej zarabiających od nich, dla kobiet zwykle nie istnieją.

Kobiety są znacznie bardziej empatyczne niż mężczyźni. Generalizując oczywiście, bo
@trevoz:

@shpaq_: Napisz na grupie FB dla singli, że nie płacisz za dziewczynę na randkach. Zobaczysz jak Cię zjadą :D


Heh. Nie mam FB, ale wierzę, że tak pewnie jest. Na randki chodzę tylko z żoną, a że mamy wspólny budżet to ciężko stwierdzić kto właściwie płaci. :)

Empatyczne dla słabszych. Nad facetami się raczej nie pochylają - patrz jak traktują inceli


Zgadzam się połowicznie. Faktycznie okazują empatię głównie w
a jak incele traktują kobiety? Bo może tu jest problem?


@chrominancja: większość inceli traktuje kobiety bardzo dobrze (aż za dobrze, i to jest jeden z problemów). Pomijam środowisko incelskie na tagu #przegryw. Mówię raczej o kolegach z realnego życia, którym się nie powiodło i albo przeez wzrost albo przez nieśmiałość, nigdy nie byli w związku i prawdopodobnie nie będą, bo już wzięli sobie blackpillowe "Give up" do serca.