Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy, bo im więcej czytam i szukam tym bardziej nie wiem co wybrać.
Szukam telewizora do 3k, najbardziej rozważam jakiegoś Philipsa (Ambilight (ʘʘ) ). Odległość od TV to będzie jakieś 2,5m. Więc myślę, że 50-58 cali będzie OK.
TV będzie służył głownie do filmów, Netflix i jakieś gry/filmy po HDMI z PC, możliwe że jeszcze telewizja internetowa.
Obecnie rozważam 50PUS7334, 58PUS7304. Nie wiem czy warto dopłacać do serii 8 od Philipsa.
Nawet zacząłem się zastanawiać czy nie wybrać opcji bez Androida + Mi Box, czy inne tego typu urządzonko.

Każde konstruktywne uwagi co do tego jaki telewizor brać lub nie, mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telewizory #telewizor #philips #tv #smarttv #4k #rtv #ambilight #sony #lg #netflix
  • 5
@Kerach: po pierwsze zwiększ rozmiar. Najlepsza rada jaką przeczytałem przed kupnem TV - kup trochę gorszy ale przynajmniej rozmiar większy niż planujesz.
Co do marek to mam Samsunga i apki oraz system działają jak złoto no ale wiadomo że nie ma ich tyle co na androidzie.
@Kerach: mam 50PUS7334, i jest całkiem spoko. Ambilight robi robotę. Telewizor sprawia wrażenie solidnego (metalowe ramki, nic nie trzeszczy). Na wersji 50 calowej obraz bardzo ładny, trzeba mieć na uwadze, że wersja 50 cali ma matryce VA, a wersja 55 IPS (VA - lepsza czerń, IPS - lepsze kąty widzenia). Android działa całkiem szybko i generalnie nie mam się do czego przyczepić, ale wydaje mi się mało intuicyjny w porównaniu do