Wpis z mikrobloga

Czasem czuję się strasznie niekobieco z tym, że moje dbanie o paznokcie ogranicza się do obcięcia ich na krótko i spiłowania. Kiedyś robiłam sobie paznokcie żelowe i inne cuda na kiju, ale po czasie stwierdziłam, że bez sensu jest wydawanie kilkudziesięciu złotych na to, by mieć na paznokciach nowy kolor co trzy tygodnie :D
Kto wie, może kiedyś do tego wrócę, ale na razie lubię aktualny stan rzeczy. Tylko czasem czuję się właśnie jak niezadbana Grażyna, gdy patrzę na dłonie koleżanek :(
#zalesie #logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_ ze No i praktycznie. Dlugie pazury zawsze u kobiet mnie przerażały. A i tak faceci nie zwracaja uwagi na takie pierdoły z reguły. Chyba ze chca zaruchac i szukaja wyszukanego komplementu. To wtedy moga pochwalić paznokcie. Kobiecość sie inaczej pokazuje.
  • Odpowiedz
bez sensu jest wydawanie kilkudziesięciu złotych na to, by mieć na paznokciach nowy kolor co trzy tygodnie


@Norepinefryna_: Dlatego ja sobie sama maluję. Uprzedzając jakieś sapy: nie umiałam kiedyś malować sobie paznokci, ale byłam uparta i wyćwiczyłam sobie obie ręce do tego stopnia, że malowanie obecnie zajmuje mi 10 minut ze wszystkim, nawet z piłowaniem xD
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Różowa wydawała na pazury po stówaku raz na 3 tygodnie, od jakiegoś czasu przyinwestowała w sprzęt i teraz robi co 2 tygodnie ale sama - i efekty są na prawdę niezłe, a sumaryczne koszty są niższe niż łażenie po kosmetyczkach + działa to bardzo uspokajająco po wnerwiającej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: robienie hybryd to chyba, jak dla mnie, ostatni etap świadczący o byciu kobiecą xD jest to po prostu niepraktyczne i zdecydowanie jestem fanką Twojego sposobu - na krótko, ewentualnie maznąć raz w czas czymś bezbarwnym, ewentualnie delikatnym kolorem
  • Odpowiedz
@cielak44: No dobra faktycznie pod tym względem się patrzy. Ale ja bym ujął to inaczej.
Jeżeli paznokcie są tak zrobione, że facet zwróci na nie uwagę, to znaczy, że jest już nie dobrze.
Paznokcie powinny być delikatnym uzupełnieniem nie rzucającym się w oczy. Coś jak biżuteria.
Jak ktoś sobie walnie kajdan na całą szyję to też to wygląda niesmacznie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Hadix bardzo ładne są ale nigdy nawet nie próbowałam sama takich robić bo wyszłyby zapewne koszmarnie xD łatwiej już całe pazurki na jeden kolor pomalowac
  • Odpowiedz