Wpis z mikrobloga

@deathlef: Ładny grzyb, jak mieszkałem jeszcze w Polsce to zawsze z całą rodziną chodziliśmy na grzyby, kochałem zbierać grzyby, ale gdy moja mama przyrządziła grzyby i dała mi do spróbowania, to powiedziałem "Nie", obślizgłe i bałem się, że się otruje.

Ale za to pieczarki mogę jeść na potęgę, raz na wigilii jak była cała rodzina, to po kryjomu zjadłem wszystkie usmażone pieczarki (chyba z 3kg xDD), oczywiście trochę zostawiłem :P
Pieczarki
  • Odpowiedz
  • 0
@aptitude najłatwiejszy sposób na hodowlę grzybów to kupujesz kilka dojrzałych okazów, blendujesz dodajesz zwykle drożdże I przelewasz do wiadra z wodą, zostawiasz na 1 2 tygodnie, wykopujesz male doleczki przy młodych drzewach (głównie sosny, deby jeśli chodzi o jakieś bardziej wykwintne grzyby co do pieczarek to chu wi) I przelewasz zawartość wiadra do środka. Wiadro z "zawartością" przez te 2 tygodnie trzymaj poza domem bo capi
  • Odpowiedz
Bo kozaczków się nie smaży tylko suszy.


@Lorgar: A mam maszynę do suszenia, moja narzeczona zamówiła, aby suszyć banany, kosztuje to wiele prądu i czasu. około ~12h. Ja tylko liczę ile zapłacę za prąd...
  • Odpowiedz
@aptitude A co zbierałeś z rodziną że jesz tylko pieczarki? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Lorgar i wiele innych które są pyszne smażone i lepsze niż Twoje wymienione
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@deathlef w sobotę jadę sprawdzić co u mnie ()
Narobiłeś smaka na chodzenie po lesie (ʘʘ)
  • Odpowiedz