Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak najbardziej obiektywny centrystyczny materiał, największą żenada się zaczyna w 7.24 z tym krzyczącym populistycznym brytolem oburzonym który szczególnie trafił w gusta komentujących. Komentarz ode mnie co do pingwashing.
Rzeczywiście korporacje robią to dla siana (wow) ale jeżeli promują dobre wartości i poszanowanie drugiego człowieka to czemu w ogóle robić z tego temat. Nie chcesz tęczowych kubeczków? Nie kupuj człowieku, potężna większość produktów nie jest tęczowa, jak tak ci przeszkadzają pozytywne wartości poszanowania praw człowieka to kup cos innego. I tak, to są obiektywnie dobre wartości, za 80lat będzie beka z tego że w ogóle ludzie mogli być takimi troglodytami i się temu sprzeciwiać tam samo jak teraz jest beka z tego nagrania z lat 60 gdzie amerykański pastor twierdzi że desegregacja jest przeciwko biblii xD.

https://youtu.be/MDKzOH9db1o

#lgbt #dyskusja #neuropa #bekazpisu #wojnaidei #4konserwy #homoseksualizm #centryzm #lewica #prawackalogika #polityka
  • 4
@Grzesiu99: miejmy podłechtanie mojego ego za sobą - cieszę się, że nawet dla takiego przygłupa jak ja niewiele było w tym materiale odkrywczego i że do jego wszystkich tez doszedłem sam, dzięki własnej kontemplacji.

A co do twojego komentarza - przepraszam, ale w mojej opinii (jestem właśnie z politycznego centrum) segregacja rasowa to jednak nie jest ten sam kaliber, co całkowita uległość świata wobec mniejszości seksualnych czy padanie do kolan ludziom,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adadid: patrz ogólnie to skrajna Twitterowi lewica odwala raz na jakiś czas z tym byciem ofensywnym wobec czegoś etc. Ale to jest taki margines i zawsze wtedy prawica mówi, "no patrzcie co lewica chce zrobić".