Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy ktoś z was posiada może plecak Kross Crafter?
To chyba jedyny jak dla mnie warty uwagi plecak w tej cenie. Potrzebuję przewieźć ciuchy do pracy, a czasem i coś więcej, więc 25 litrów wydaje się optymalne. Do tego pas na biodrze gwarantuje stabilizację. A i wydaje się wszechstronny, że niekoniecznie muszę z nim na rowerze jeździć ale i w góry mogę skoczyć.
Tylko nie mogę znaleźć jakiejś recenzji. Trafiłem na reckę krossa pickupa, mniejszego brata, ale to sponsorowana. Zaś niektóre opinie nie mówią o nim zbyt dobrze.
Jeszcze zastanawiam się nad decathlonowym Elopsem, ale jest mniej więcej stówkę droższy, jednak design i smaczki takie jak uchwyt na ulocka kuszą.
Jednak Elops nie ma paska biodrowego.
Rzadko biorę plecak na dystansy, a nie chcę montować bagażnika. Jednak plecak by się przydał jak mówię- do pracy, ale też na jakiś wypad nad jezioro czy w przyszłości jakieś leśne #gravel
Jeśli macie coś w podobnych widełkach cenowych (do 250 złotych) to też z chęcią podłapię jakąś sugestię.
Tutaj linki do plecaków:

https://www.centrumrowerowe.pl/plecak-kross-crafter-pd2952 (na allegro go taniej wyłapię)

https://www.decathlon.pl/plecak-speed-500-25-l-id_8542987.html

#pytanie #rower #szosa #rowery
kiedysbylemfajny - Czy ktoś z was posiada może plecak Kross Crafter? 
To chyba jedyny...

źródło: comment_1595761618ljfzdRSy004AbBPlwWXEBx.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: Mnie te pasy biodrowe denerwują w plecakach rowerowych ze względu na pot, który ten pas pochłania i oddaje na koszulkę. W upalne dni tez to wcale nie pomaga. Teraz jeżdżę z Rockriderem 520 właśnie z tego względu, że tego pasa nie ma.
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: Mam i jest spoko, na dwa dni wypraw po górach daje rade.
+ ogromny za to ze suwaki są na całej długości i pakujesz się jak w walizke.
+ bo możesz zamontować camelbacka, i ma gwizdek w jednym z pasków.
+ za uchywyt na kask, przyda się do auta czy do pociągu.
+ za małe kieszonki na biodrach na klucze czy batona
Polecam,
Mój po dwóch latach codziennego użytku przetarł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@preacher303: przetarł się w sensie zrobiła się dziura wykluczająca dalsze używanie czy po prostu ślady użytkowania? Dzięki za reckę.
@Jaroslaw_Keller: wydaje się okej, ale cenowo jednak już poza górną granicą. Rozumiem, że może by mi posłużył dłużej, ale jednak ustaliłem sobie limit do 250 i poza niego nie chce wychodzić.
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: zrobiła się wewnątrz dziurka, jakby z małej kieszonki raczej by coś wypadło ale jest w taki miejscu ze nie widać tego bo jest pod tym uchwytem na kask, używam go nadal bo na całodzienne wyjazdy w góry nie mam lepszego :)
Kiedyś kupie jakiś bardziej pro ale póki co mi nie zależny jakoś bardzo.
I fakt to chińczyk brandowany :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShpxLbh: myślałem nad sakwami, ale łączyłoby się to z montażem bagażnika, który strasznie mi się nie podoba. Jak wyżej już pisałem, plecak jest mi potrzebny na dojazdy do pracy. Taki dystans nie sprawia dyskomfortu. Również pisałem, że w dłuższe trasy zazwyczaj nie biorę plecaka. Jeśli już takie nadejdą, myślę o tobie podsiodłowej, a ta do dojazdów do pracy mi nie pasuje, bo każdorazowy montaż przy moim "perfekcjoniźmie" przed pracą jak i
  • Odpowiedz