Wpis z mikrobloga

@FanaticoRosso1910: Co z tego ze znajda? Sam chodzę na mecze ale wyzywanie piłkarzy własnego klubu, wbieganie na boisko, bicie piłkarzy to jest patologia, która trzeba tępić. Można być #!$%@?, może się nie podobać gra i zaangażowanie ale nic nie usprawiedliwia tego zachowania. Zarzuca się piłkarza, ze nie chcieli awansu a nie chciało go (również w poprzednim sezonie) wiele osób z klubu, ze stowarzyszenia, którzy przytulają niezła kasę, siedząc w cieplym #!$%@?.
@FanaticoRosso1910: Ale tej kary nikt nie odczuje. Poza tym nie wbiegło tylko trzech a dużo więcej. Następnym razem nie wybiegną ci tylko następni. Cały stadion śpiewał „jak przegracie #!$%@? macie”. Zobaczysz ze klub nie wyciągnie żadnych konsekwencji. Może wlepi im karę za wbiegnięcie na murawę i tyle. Klubem rządzą kibole wiec akceptują takie wybryki co jest patologią. Wobec tego konsekwencje powinien wyciągnąć PZPN i ukarać klub
@Don_Pelayo: Jak już pisałem cały stadion śpiewał „jak przegracie #!$%@? macie” nie wspominając już o innych obelgach w kierunku piłkarzy. Skoro kilka tysięcy ludzi nawołuje do bicia piłkarzy jak ci maja czuć się bezpiecznie na boisku? Jak mogą skupić się grze?
Sam jestem kibicem Widzewa ale #!$%@? mnie ze takie zapite mordy co przychodzą na stadion, #!$%@? pojęcia maja o piłce i w ogóle o sporcie najwiecej maja do powiedzenia i
coooo? XDD każdy jest wspolwinny? Co ma do tego np. Kibic z innego sektora? Walnijcie się w puste łby z tą zbiorową odpowiedzialnoscia. Zwłaszcza, że na forum kibicowskim Widzewa typa szukają xD


@FanaticoRosso1910: Jeśli kibice Widzewa faktycznie przyczynią się do rozpoznania osób, które wbiegły na murawę i pobiły piłkarzy i dane te przekażą policji (a nie sami będą wymierzać "sprawiedliwość") to wg mnie sprawa powinna być zamknięta. Środowisko kibicowskie samo oczyści
@Mistborn: To klubik jest odpowiedzialny za ochronę, kibiców oraz bezpieczeństwo piłkarzy/sędziów/pracowników podczas meczu. Więc to na klub spada wina za wtargnięcie kiboli na boisko.