Wpis z mikrobloga

@mati1990: przecież to wymaganie z kosmosu ( _) niesamowicie zawężasz sobie zbiór kobiet tylko do tych, które uprawiają kolarstwo (takiego dystansu przeciętny człowiek za cholerę nie przejedzie) Wiele ludzi, chciałoby mieć po prostu osobę kochającą i szczerą i nawet z tym jest problem. Nie wystarczy, by nie robiła ci problemów, gdybyś chciał sobie sam zrobić taki trip?
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: żadna nie wytrzyma, i po co komu dziewczyna z którą nawet nie spędzisz urlopu. Wczoraj mijałem parę na szosach, jakby mi ktoś nóż w plecy wbił. Nie chcę każdej, szukam tej igły w stogu siana, jedynej perełki.
  • Odpowiedz
@mati1990:

az musialem odzyskac haslo zeby to napisac - widzac co tydzien twoj post w podobnym tonie, stwierdzam ze to nie bait i po prostu jestes #!$%@? typie XD widzisz tylko ten rower (pomijajac juz ze kolarstwo i bieganie to dwa najbardziej bezsensowne "sporty"), tak jakby nie dalo sie jechac samemu, a innym razem spotkac z laska i po prostu milo spedzic czas w inny sposob
  • Odpowiedz
@mati1990: może Ci się uda znaleźć nie mówię, że nie, jednak prawdopodobieństwo sukcesu jest wg mnie niezwykle niskie, bo wymaganie jest mocno wyśrubowane ¯\(ツ)_/¯ niewiele jest kolarek. Zwłaszcza patrząc na Twoje podejście "po co komu dziewczyna z którą nawet nie spędzisz urlopu" to nie rozumiem, czemu miałbyś nie spędzić urlopu ze zwykłą laską? Bierzesz urlop i idziecie np. w góry, albo nad morze, albo spędzacie czas w jakikolwiek inny sposób,
  • Odpowiedz
@mati1990: pewnie dla sporej części kobiet przejechanie takiego dystansu samochodem jest nie lada wyzwaniem, a Ty chcesz, żeby nadążyła za tobą przez 10 godzin na rowerze zużywając 5 dziennych "porcji" kalorii...
  • Odpowiedz