Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Wiem, że mam problem natury psychicznej, choć nie wiem na ile to paranoja, a jakaś choroba.

Mianowicie ogólnie jestem atrakcyjną 24 latką. Mam pasje dla których już I tak brak mi czasu, wiernych przyjaciół i zero problemów jeśli chodzi o nowe relacje z płcią przeciwną.

Niedawno zakończyliśmy z chłopakiem 4 letni związek. Nie było burzy. Tak postanowiliśmy.
Można powiedzieć, że się wyleczyłam z niego, ale boję się, że nie znajdę mężczyzny koło 30-stki, który też nie będzie chciał dzieci, albo da mi wolny wybór kiedyś.

Z ogromu powodów nie chce mieć dzieci, więc to zupełnie przemyślana decyzja. Wiem, biologia i te sprawy, może się odmieni, ale NIE CHCE przekonywania. Może po 30 bym była chętna na adopcje takiego odchowanego, ale to tylko bujanie.

Do rzeczy: czuję taka presję, że facet skłamie mi co do tego tematu i będzie mnie naciskał. Czuje jakby moje ciało, zdrowie, pasje plany miałyby być rozwalone przez jakiegoś samca, który sobie życzy bobasa słodkiego by mu szklankę wody podał na starość. I wtedy co? Odejść od takiego?
Najczęściej samce, jeśli otwarcie mówili żeby kiedyś chcieli dziecko to wymieniali czysto egoistyczne pobudki. Poza tym sami nie radzili sobie że sobą w życiu, a co dopiero dzieckiem?

Kurde, czuje się jak jedynie inkubator dla Pana I wladcy

#zwiazki #dzieci #childfree #rozowypasek #niebieskipasek #antynatalizm #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c7ab6b04e5f65ae866da5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty, ogolnie faceci bardziej nie chca dzieci od kobiet. Tylko, ze ja np bardzo dlugo nie chcialem i... cholernie zaluje, ze tak pozno. W kazdym razie tym to bym sie nie martwil, szczegolnie w wieku 24 lat.

Kazda pobudka o tym, ze chcesz dziecko, czy o tym, ze nie chcesz jest egoistyczna w takim samym stopniu xD Tak samk Twoja o niechceniu. Ale skoro sprowadzasz zwiazek do instynktow zwoerzecych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdziesz kogoś bo są tacy. Przykładowo ja z pewnością nie będę miał dzieci bo nie chcę i się do tego nie nadaję. Zrujnował bym sobie moje piękne, wolne, samotne i beztroskie życie.
Problem w tym, że przeważnie faceci, którzy (naprawde) nie chcą dzieci, nie chcą też kobiety i związku bo cenią sobie wolność i niezależność bądź po prostu nie nadają się do życia z drugą osobą.

Ale ogólnie to masz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dużo jest "samców" którzy nie chcą mieć dzieci w takim wieku i wolą się realizować zawodowo, żeby ułożyć sobie życie. Dla jasności na początku oznajmij facetowi swoje zdanie na ten temat, żeby nie było nieporozumień.
  • Odpowiedz
BiednyTowarzysz: Może warto żebyś rozważyła terapię? Generalnie jest tak, że "samcy" wiązą się z "samicami", a ci co nie chcą dzieci wiążą się z tymi co też nie chcą i jakoś to się wszystko kręci. Ty boisz się, że nie wpasujesz się w ten schemat.

Zaakceptował: marcel_pijak
  • Odpowiedz
ZuchwałaMarzycielka: Wykopki nie zrozumieją, bo to nie na nich ciąży ciężar donoszenia ciąży, zniszczenia zdrowia, potem zajmowania się 24/7 przez dwa lata, potem walenia 8h w pracy i kolejne 12 w domu z brajanem w 1 ręce i mopem w drugiej, a potem potencjalnie bycia zostawionym z zasądzonymi alimentami 500zł, ktorych nie da się wyegzekwować bo mąż przejdzie na pracę na czarno albo #!$%@? do Hansa. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
czuję taka presję, że facet skłamie mi co do tego tematu i będzie mnie naciskał.


@AnonimoweMirkoWyznania: odgórnie zakładasz kłamstwo, coś jest nie tak z tobą. Skąd takie podejrzenia? Czemu miałabyś nie zaufać komuś w takiej kwestii? Kto miałby korzyść z kłamstwa na taki temat (poza wyruchaniem i zostawieniem, ale to można zrobić i bez kłamstwa)
  • Odpowiedz