Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toporek1234: bo to się nie opłaca, wesela to dużo hajsu w obiegu. restauracje, hotele, ubrania, kwiaciarnie. wszystko co najbardziej oberwało przez lockdown. a przy okazji kościółek trochę zarobi.
Zakażemy i co dalej? Wtedy będzie najwięcej zakażeń w firmach. Też zakazać?


@Pieniek1991: nie chodzi o to gdzie jest najwięcej, tylko o to gdzie one są łatwe do wyeliminowania

jak będzie Ci zalewało dom to z nieszczelnego dachu oraz będzie kapało z rury to będziesz twierdził, że nie warto naprawiać dachu bo jak naprawisz to będzie dalej się woda dostawała z kapiącej rury z wodą?
@megawatt: Wyeliminowanie wesel i pozwolenie na zakażenia w firmach to właśnie naprawienie dachu i pozwolenie aby woda kapała z rury. Poza tym koronawirus zostanie z nami na zawsze więc te wesela to już zawsze mają być zakazane? Bardzo dobrze, że nikt już niczego nie zakazuje i nadal się luzuje oby jak najszybciej. Ludzie mają już to w nosie i chcą żyć normalnie i bardzo dobrze.
@toporek1234: @megawatt: Tak jak napisał cumpel wyżej, ten wirus już zostanie z nami na zawsze, nie zniknie jak żaden koronawirus i będzie gdzieś tam zawsze krążył. I myślę że wiele osób już go złapało, nawet o tym nie wiedząc, biorąc pod uwagę że był już praktycznie w każdym polskim mieście, a przecież ci ludzie się poruszali i się roznosił. A wynalezienie skutecznej szczepionki to również mrzonka, też polecam spojrzeć na
@Pieniek1991: stary tym ludziom się nieda wytłumaczyć. Ja proponuję z grubej rury, zakaz y wszystkiego bo wirus, zróbmy tak jak w Rosji chyba było, że żeby opuścić miejsce zamieszkania to Ci potrzebna jest przepustka czy tam zezwolenie, zróbmy to, jestem za. Zarznijmy wszystko w #!$%@?. Zróbmy współczesne niewolnictwo pod szyldem koronawirus, panikarze będą w 7 niebie, a w następnym kroku chodźmy dalej i niech nas śledzą kamery jak na Tajwanie czy
Tak jak napisał cumpel wyżej, ten wirus już zostanie z nami na zawsze, nie zniknie jak żaden koronawirus i będzie gdzieś tam zawsze krążył.


@wyk00p: widzę kolega wirusolog, proszę mi pokazać gdzie krąży SARS-CoV z 2002 roku
bo przecież nie gadasz głupot na tematy o których nie masz pojęcia

ale masz rację nie zniknie, co nie znaczy że będzie krążył swobodnie
tak jak nie krąży swobodnie odra czy polio

A wynalezienie