Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: miałem wczoraj napisać ale zapomniałem xD

To nie sklep działa a 'Content Manager'. W sumie fajna sprawa do zarządzania zainstalowanymi sceneriami i samolotami. Z poziomu CM można sprawdzić historię updatów modułów itp. Dupy nie urywa ale fajnie, że jest.
@ILikeMyOwnNick: @Joloxx9: @ThankyouforflyingNorwegian: wy tak na serio czegokolwiek oczekujecie po defaultowych samolotach? Z czasów fsx’a to nawet nie pamietam żebym któryś z nich choćby z ciekawości odpalił. Xplane, MSFS itp to mają być przede wszystkim sprawne i wydajne platformy. Dobre i w miarę nie zbugowane samoloty zostaną wprowadzone dopiero przez 3rd party dev. Ostatni defaultowy samolot jaki odpaliłem to był ten samolocik braci Wright w fs2004.... Jedyne do czego
@Joloxx9: Ale kto ci obiecał że domyślne samoloty będą miały systemy odwzorowane 1:1? PMDG będzie sprzedawał jeden dobrze odwzorowany samolot za ponad 400 pln a ty oczekujesz że ktoś ci da 20 takich samolotów za 250pln. Zarzucasz komuś tworzenie kosmicznego hype’u ale jakoś nie przypominam sobie żeby Asobo/MS coś takiego obiecywał. Sam stawiasz komuś jakieś nierealne oczekiwania i burzysz się że nikt ich nie spełnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: nie ma hype na grę? To wejdź na reddit/discord ludzie konia walą jaka to nie będzie super. Jak już wspomniałem, nie ważne czy będzie ona za 1zl czy 500, a PMDG mnie gówno obchodzi, mówię o tym co dostajemy jako podstawę. Skoro oni w 2020 roku dają a320 mniej dorobionego niż darmowy zibo to o czym Ty mi tutaj piszesz.
na pewno nie będzie to poziom zibo, ale skoro a320 ma mieć fmc z obsługą sidów, starów i zakładką performance to już jest nie najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kabina na materiałach wyglądała bardzo fajnie i o dźwięki też chyba nie ma co się martwić. Potem dojdą samoloty od pmdg, aerosoftu itd. i w ogóle będzie gitara.
@Joloxx9: Ale to MS robił hype obiecując coś czego nie będzie? Ubzdurałeś sobie jakieś głupoty i masz o nie jakiś bliżej nieokreślony ból dupy xD Nie podoba się to nie kupuj. Zibo737 też nie jest ani wolny od wad ani kompletny. A Asobo nigdy nigdzie nie obiecało że A320/747 czy którykolwiek inny samolot będzie miał systemy odwzorowane 1:1.

Gra jest bardzo dobra, wyglada świetnie, wydajnością też bije xp11 i p3d. Wpływ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: nie mam zamiaru kupować, nic sobie nie ubzdurałem a jak dla Ciebie krytyka to ból dupy to już nie mój problem.

Wiesz w czym jest problem? Robili serię co chyba tydzień, na temat samolotów mowili jak to się przykładają do nich, teraz jest miesiąc do premiery a tutaj wychodzi ze jest lipa, grafika nie powala, optymalizacja pozostawia wiele do życzenia, można tak wkoło wymieniać. To porównywanie do starych symulatorów jest
@Joloxx9: w tych czasach nic człowieka nie zdziwi patrząc się jak ludzie oceniają już gry po trailerach :) Pytam się po prostu bez złośliwości czy ataku w Twoją stronę. Jestem ciekaw zdania dwóch obozów jak mają dostęp do bety.
@Joloxx9: MSFS chodzi lepiej niż xp11 na vulkanie - optymalizacja nie powala xD

MSFS bez addonów wyglada lepiej niż jakikolwiek inny symulator z tysiącem addonów - grafika nie powala xD

MSFS model lotu symulujący więcej płaszczyzn i punktów niż XP11, co więcej MSFS symuluje powierzchnie nośne jako powierzchnie 3D w przeciwieństwie do xp11 - słaba fizyka xD

Mówię że nikt od domyślnych samolotów wiele nie oczekuje - ty twierdzisz że je
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcosm87: ok, sorry, źle odebrałem. Tak mam dostęp

@newerty porównujesz gry które dzieli kilka lat, czy msfs chodzi lepiej pewnie tak ale stuttering, spadki płynności, brakujące tekstury, zglitchowane mosty, drzewa na lasach startowych i podobne są.

Może i symuluje więcej płaszczyzn ale źle je oblicza więc na jedno wychodzi.

"xD" to rozumiem, że taki szkolny okaz radości?

Ja się mam ogarnąć? Spoko, jak zawsze zakaz krytyki bo jak się porównuję w
Taa najpierw łamie NDA a potem mam nick insider podawać, nie chcesz nie wierz nie mam zamiaru nic udowadniać


@Joloxx9: xDD Co ma jedno do 2go? Jeżeli masz dostęp możesz też wrzucić screena z zainstalowanych programów na swoim PC, możesz też zweryfikować się wrzucając screena z MS Store z aplikacjami jakie posiadasz. Możesz też podać nick na discord jeżeli jesteś na oficjalnym.

XP 11 na vulkanie to świeża sprawa a jednak
autopilot który Cię zabija jest trochę zepsuty ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Joloxx9: autopilot cię nie zabija. Brakuje mu funkcji i czasami nie trzyma się kreski lub zadanej prędkości wznoszenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: no mogę, pewnie ze tak. Dziwi mnie jedno, po co tak bardzo chcesz bym to zrobił? xDD

Jest świeży i implementacja nie jest rewelacyjna, aczkolwiek bardzo pomgola grze.

Powiem tak bo już mnie to nudzi - ale po kiego uja ciągle mówisz o tym x plane? Grałem lata w niego, znam bolączki i w wielu aspektach msfs jest lepszy bo jest zwyczajnie na nowym silniku, ale niestety przez rush będzie
Dziwi mnie jedno, po co tak bardzo chcesz bym to zrobił? xDD


@Joloxx9: bo 18go lipca nie miałeś dostępu i jestem niemal pewny że nadal go nie masz. Od 16 lipca (ostatni rzut zaproszeń) pojawiło się ~400 nowych użytkowników. Aha no i jeszcze dziś twierdziłeś że masz dostęp do wersji Alpha pomimo że wszystko jasno wskazuje na wersję Beta o numerku .... może sam mi powiesz? ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: 18 nie miałem dzisiaj mam, w czym problem widzisz?

Mogę powiedzieć jaka wersja jak bardzo ładnie poprosisz.

Tak próbuje bo tam jest lepszy, za to Ty próbujesz koloryzować jaki to msfs nie jest super gdy tak nie jest, porównuję się do lepszych a nie gorszych. Mowisz że x plane ma gorsza grafikę mapy itd pewnie - to racja ja nie mam z tym problemu, w przeciwieństwie do Twojej obrony msfs,
18 nie miałem dzisiaj mam, w czym problem widzisz?


@Joloxx9: W tym, że po 16tym lipca nie były rozsyłane nowe zaproszenia xD

Śmiało, proszę podaj aktualną wersją. Wrzuć jakiś dowód. Screen'a z maila informującego o przyznanym dostępnie. Zrób screena jakiegokolwiek mojego postu na oficjalnym forum (nick: Newerty26), zrób screena z zainstalowanych programów. Proszę, daj się zweryfikować. W innym wypadku przestań już się ośmieszać.

fani lotnictwa nie grają w grafikę tylko chcą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: najpierw twierdzisz że od 18 przybyło 400 osób po czym mówisz że nie rozsyłali zaproszeń, coś Ci się zeznania mylą. Nawet podali na Twitterze że wysyłają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W prywatnej wiadomości to Ty mi zbytnio nie chciałeś nic napisać w tym problem, teraz od paru postow szukasz żeby spróbować mnie ośmieszyć, ciekawe co się stanie jak się okaże że mam dostęp, na co się
najpierw twierdzisz że od 18 przybyło 400 osób po czym mówisz że nie rozsyłali zaproszeń


@Joloxx9: i tutaj wychodzi twoja nieznajomość procesu otrzymywania dostępu do gry. Wysłane zaproszenie to nie jest jeszcze użytkownik z dostępem. Skoro byłeś osobą zainteresowaną raczej aktywowałbyś dostęp od razu, a nie zwlekał co najmniej tydzień twierdząc, że dostępu nie masz. Nadal się w żaden sposób nie zweryfikowałeś. Nadal odwracasz kota ogonem z czego zupełnie nic nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: no właśnie w tym problem ze wiem jak wygląda ten proces, nie musisz nic aktywować, możesz grać bez ŻADNEJ, POWTARZAM ŻADNEJ aktywacji. Aktywujesz jedynie profil na forum to raz.

Najpierw twierdzisz że już gdzieś o tym pisałeś a potem że nie umiałem zapytać lol.

Ja #!$%@? tak, oczywiście że nie widziałem, nie gram i opieram się na jakichś filmikach z neta, gadanie z dupy. Wersja 1.6.13 czyż nie o to
możesz grać bez ŻADNEJ, POWTARZAM ŻADNEJ aktywacji. Aktywujesz jedynie profil na forum to raz.

@Joloxx9: trzymaj. Fragment maila (informującego o otrzymanym zaproszeniu) z instrukcją otrzymywania dostępu z zaznaczonym punktem w którym aktywujesz dostęp do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daj sobie gościu już siana bo tylko męczysz bułę.
źródło: comment_1595997464kq6cu7ri3FFaA99NgkMv6g.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@newerty: przecież Ci tam nawet pisze ze klikasz w aplikacji ja #!$%@? trzeba to zrobić by grę pobrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z maila nic nie trzeba klikać.

Wysyłałem Ci wątek na forum dalej Ci mało? Teraz co będziesz wymyślać?
@Joloxx9: #!$%@? ty nawet nie wiesz jak Insider Hub działa xD

Na Insidera dostajesz zaproszenie które przyjmujesz lub nie. Dopiero po przyjęciu zaproszenia grę możesz pobrać z MS Store - przez Insider Huba niczego nie pobierasz xD

Wszedłeś w posiadanie linku - świetna weryfikacja xDD

Naprawdę skończ.
@newerty: Chyba sam #!$%@? nie wiesz, nie wiem jak Ty to mozesz nazywac "zaproszeniem", zwykle potwierdzenie i przeniesienie do sklepu. Gdzie ja napisalem ze przez huba sie pobiera gre? Zacznij czytac ze zrozumieniem a nie historyjki ukladasz.

No to wedlug ciebie panie xD wczesniej wystarczylo zebym podal numer wersji - ktory zrobilem i dalej Ci malo? Spoko jak juz tak sie srasz i sadzisz prosze, co teraz wymyslisz?

Smialo czekam na
źródło: comment_1595999746M0MusfkYCNjy9U1v5RFhTC.jpg
@Joloxx9: Nie powiedziałem że wystarczy że podasz numer wersji ale że powinieneś ja znać - zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem ale czy sam robisz to lepiej?

Z reszta zamiast od razu się zweryfikować by okazać swoją wiarygodność ty wolałeś się bawić.

P.S
Podobno MSFS też ma otrzymywać certyfikacje FAA.
@newerty: jaki byl sens podawania wersji gdy jest ona ogolniedostepna? Do wczoraj jeszcze ybla 1.6.12 co dalo sie znalezc po 5 sekundach w google.

Podobno ma, ale kiedy nie wiadomo.
@Joloxx9: Sam widzisz dlaczego nie warto wierzyć we wszystko co ktoś pisze skoro można w teorii nie jawna informację wyszukać w necie.

MSFS ma też stary model lotu, który był w fsx. A jeżeli dobrze pamietam to FSX również był/jest certyfikowany przez FAA. Wiec i certyfikacja dla MSFS również będzie, kwestia tylko kiedy zostanie to oficjalnie potwierdzone.