Wpis z mikrobloga

Zapytam jeszcze raz, gdyż nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak wygląda sprawa, gdy chcę zmienić termin egzaminu na #infocar, gdy już jest zapłacone? Mogę normalnie zrezygnować z rezerwacji i zarezerwować inny termin? Automatycznie wykryje, że jest już zapłacone?
#prawojazdy
  • 8
@ApuNahasapeemapetilon: Na info-car jest niby opcja rezygnacji z rezerwacji i zastanawiam się jak to jest, gdy już zapłacę wcześniej za egzamin. Termin najbliższy mam na wrzesień, i chciałem wiedzieć jak to wygląda, gdyby pojawił się jakiś termin na sierpień.
@xD______xD: Można powiedzieć, że infocar jest tylko pośrednikiem przy rezerwacji terminu i płatności przez internet, wszystko i tak potem jest zależne od wordu, dobrym przykładem jest teraz word w Poznaniu, zamknęli z powodu koronowirusa, ale pieniądze za egzaminy są "zatrzymane", a zdający będzie mogł sobie wybrać nowy termin jak otworzą. Polecam Ci zapisać się na najbliższy wolny termin, a potem dzwonić do wordu codziennie, ktoś może zrezygnuje ze swojego zarezerwowanego miejsca,
@ApuNahasapeemapetilon: Ok, dzięki za pomoc. Najbliższy termin mam 21 września :/ A jeszcze takie pytanie, jak teraz zapiszę się na ten dzień przez info-car, za jakiś czas zadzwonię do wordu i znajdzie się jakiś termin na sierpień, to muszę rezerwować ten termin przez info-car czy wystarczy ta rozmowa telefoniczna?