Wpis z mikrobloga

ojj no dobra ale w tym wypadku też pasuje, samochód dla dzieciatych nudziarzy


@diogene: Nie bardzo zrozumiałeś ideę. Chodzi o tanie praktyczne samochody.
SUVy nie są ani tani ani praktyczne. Przy czym duża część służy do offroadu. Faktycznie nudy.
Widzę że po prostu nie lubisz SUVów ale przy tym też mało ogarniasz temat niestety.
maszfajnedonice - > ojj no dobra ale w tym wypadku też pasuje, samochód dla dzieciaty...
  • Odpowiedz
@243Win: Tobie się dwa razy panewka obróciła a ja zrobiłem nim 100k km, na koniec miał jakieś 430k przebiegu. Jak się wymienia olej co 30k km albo leje Castrola to może i są problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@open_or_die: c5? chciałbym je mieć bo wygląda zajebiście kozacko z zewnątrz i w środku (wersja na wypasie). Jest pewne ale.. gdyby tylko miało to silnik i skrzynię z 535d czyli 3 litrowe biturbo kręcące się na najtańszym chipie do 350 koni /700 nm (a więcej po modyfikacjach) i miało xdrive lub 4matic. Już nawet bym przebolał silnik z merca 350d (tez fajnie się chipuje). Ale to co żabojady potrafią zrobić
  • Odpowiedz
@lastro jako tako to się nie psuje, mechanicznie jest spoko.

Ale np jakość wykonania leży i kwiczy i nabija koszta.

U mnie i u wielu posiadaczy C5 jest np problem z ogranicznikami drzwi które po czasie zaczynają strasznie wyć. Leje się na nie wodą i rdzewieją.
4 kosztują około 800 zł, muszą być w dobrym stanie bo inaczej po czasie znowu zaczną
openordie - @lastro jako tako to się nie psuje, mechanicznie jest spoko.

Ale np jako...

źródło: comment_1595678574KHBfWD19Rvy2pSVV5FwEDQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ze_skwarkami Jest przecież 3.0 HDi robiące na chipie 300km, a po małych modyfikacjach i 350 wypluje.
Tylko co z tego jak jest tylko ośka i skrzynia która blokuje moment obrotowy z dołu i potrafi tak zamulić drugim biegu (w czasie jazdy nie zrzuca do 1 biegu) że można sobie zrobić przypał na rondzie.
  • Odpowiedz