Wpis z mikrobloga

@drzuo: To jest #!$%@? jakis bait jak i wszystkie odpowiedzi pochwalne? XD Za 5 tys to stac Cie na zwykle auto uzywane za max 30 tys. Ladowanie sie w nowe przy takich dochodach to kalectwo umyslowe. Ja zarabiam 30-40 tys/msc a rata leasingu za nowe auto nie przekrasza u mnie 1000 zl.
Bedziesz wszystko #!$%@? za auto i zarl tynk ze scian. Jak Cie wyjebi z pracy to od razu pod
  • Odpowiedz
@drzuo: Bo samochody to pasywa, a potrzebuje spore srodki wolne gromadzic bo jestem na dorobku. Do tego paliwo, ubezpieczenie, myjnia, przeglady kosztuje tez swoje. Poza tym mam 2 nowe prywatnie wiec 2000 miesiecznie + 6 tys rocznie za oc/ac + paliwo + przeglady i sie robi sumka niezla.
Za rok konczy mi sie leasing i mysle o nowym wiekszym bo rodzina duza ale #!$%@? mnie strzela jak mysle o dalszych kosztach.
  • Odpowiedz
@drzuo: Ale jak chcesz zyc jak cywilizowany europejczyk z rodzina, miec poduszke finansowa, chodzic do knajp, jezdzic nowym (tanim) autem, zbudowac dom a to wszystko bez zadluzania sie po uszy to musisz wyciagac kwoty ktore zwyklemu kowalskiemu kojarza sie tylko „kuuurla skad on tyle ukradl”.
  • Odpowiedz