Wpis z mikrobloga

Siema mirki, mam problem z zamówieniem z aliexpress. Wg ich trackingu paczka została dostarczona 22.07 jednak u mnie jej nie ma. Awizo żadnego też nie dostałem. Nr do trackingu LB146324725SG. Strona 17track nic nie wyszukuje po takim numerze. Jak chce otworzyć spór to po wybraniu opcji że paczka nie doszła wyskakuje mi informacja żeby kontaktować się z firmą przewozową bo wg ich systemu paczka jest u mnie.
Ktoś miał podobną sytuację? Czy warto podjechać na pocztę i się dopytać? Mają oni możliwość sprawdzenia tego w jakiś sposób?

#aliexpress #tracking #alipaczka
  • 7
  • Odpowiedz
@padremateoo: Miewam tak czasem, gdy sprzedawca jest nieuczciwy. Wchodzę wtedy w przesyłkę, klikam w potwierdzenie, tam zgłaszam, że nie dostałem, że przesyłka została dostarczona komuś innemu, załączam zdjęcia trackingu (i odsyłacz z Alipaczki), czasem mapę Polski z zaznaczeniem gdzie mieszkam (dokąd przesyłka miała trafić) i w jakim mieście ją odebrano. I to wystarcza.

Jak chce otworzyć spór to po wybraniu opcji że paczka nie doszła


No bo podajesz nieprawdę – doszła,
C.....n - @padremateoo: Miewam tak czasem, gdy sprzedawca jest nieuczciwy. Wchodzę wt...

źródło: comment_1595595485cEBdkwxqrEsobQtGQGqkRY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian:

No bo podajesz nieprawdę – doszła, tylko nie do Ciebie.


w sumie logiczne XD

Teraz sprawdzilem na alipaczka to miasto się zgadza z tym gdzie miała dojść. Jest możliwość że listonosz zamiast awizo wsadził przesyłkę do skrzynki i ktoś ją stamtąd po prostu wziął? Nigdy nie wiem jak odróżnić kiedy przesyłka wymaga jakiegoś podpisu czy coś.
  • Odpowiedz
@padremateoo: Rejestrowane winno się potwierdzić kodem czy podpisem. I ode mnie doręczyciel wymaga.
Ta była rejestrowana, więc wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, by doręczyciel wrzucił ją do skrzynki.

Spróbuj dopytać na poczcie.
  • Odpowiedz
@Blackorange: jak sprawdziłeś adres urzędu pocztowego? Bo jednak wychodzi na to że trafiło do złego, mój to FUP Pruszcz Gdański który znajduje się w miejscowości obok, nie zwróciłem uwagi na to wcześniej
  • Odpowiedz