Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 340
Wiecie, że ten typek chodził po Polsce, wyruszył z miejscowości Różaniec, a trasę tak zaplanował, że wyznaczył na mapie Polski znak krzyża.
"Wierzę, że wtedy Pan Bóg pobłogosławi naszej Ojczyźnie"
Powiedział Michał Ulewiński
#ciekawostki
#wiara
#chrzescijanstwo
#polska
DzonySiara - Wiecie, że ten typek chodził po Polsce, wyruszył z miejscowości Różaniec...

źródło: comment_1595527341BZrn8XEVchJ5ydHKmGCWAr.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huntforfur:
Ale kolego, jak ty się wywrócisz na drodze, to co się wtedy stanie? Może ty też powinnaś paradować przez pola i lasy?

Jak się wywrócisz na drodze, to możesz spowodować zagrożenie dla siebie i innych. Może nawet będzie lepiej jak nie będziesz z domu wychodził w ogóle? Wtedy będziesz bezpieczny i ty i inni ludzie.

Po co masz narażać siebie i innych?
  • Odpowiedz
@huntforfur:
Zgadza się, nasze zachowanie powinno być adekwatne do potrzeb. Moją potrzebą jest to żeby ten człowiek robił to co robi. Zakładam też że jego potrzeba jest taka sama.

Poza tym jest Polakiem i mieszka w Polsce, więc może korzystać z polskich dróg publicznych nie łamiąc przy tym przepisów.
  • Odpowiedz
@Radysh: wiara nie jest czymś racjonalnym i widocznym. Wielu ludzi traci czas na coś co można nazwać za irracjonalne. Czym się różni picie wódki do odjebki czy oglądanie seriali od tego? Też tracisz czas. Może mu się to podoba.

Samemu nie wierzę a mimo to gość mi nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@brednyk: Mi także on nie przeszkadza. Niech sobie łazi.
Śmieszy mnie tylko cel w jakim to robi. Nie wspominając, że robi to za grzechy wszystkich Polaków.
Takie trochę nadęcie przez niego przemawia. Zamiast pokory.
  • Odpowiedz