Wpis z mikrobloga

@dzika-konieckropka: Ja tam bym chyba Pilsko odpuścił... generalnie te dojściówki z Sopotni są takie sobie - faktycznie wariant czarny/zielony (przez Halę Malorka) chyba najlepszy. Miziowa to zresztą chyba jedno z najmniej klimatycznych schronisk w polskich górach, a ludzi od metra. Wg mnie na Rycerzowej mniej ludzi, na granicznym Rycerzowa-Krawców Wierch - Trzy Kopce to w ogóle ludzi nie ma; zdarzało mi się parę osób na krzyż spotykać w wakacyjny weekend.

Na
Pilsko chyba zrobimy z Sopotni Wielkiej - liczę na mniejszą ilość ludzi na tej trasie.


@dzika-konieckropka: Jeśli planujesz tam wchodzić czarnym przez Romankę, a nie jesteś trochę zaprawiona, to będziesz klnąć, bo podejście jest wybitnie do bani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NyanNyan: przez Romankę to mocno naokoło wychodzi, ale fakt to podejście daje w kość(choć ostatnio zrobiłem je poniżej godziny nie cisnąc jakoś mocno). Prędzej chodziło o zielony/żółty - z tej dwójki jak już to zdecydowanie żółty, żeby więcej iść po halach, bo to nafajniejszy kawałek podejścia.

Romankę pewnie łączyłbym z Rysianką robiąc pętlę ze Skałki, ew w dłuższym wariancie z centrum Żabnicy i przez Prusów.
@mucher: Zależy kto jakie dystanse chce zrobić. Ja celowałem w ~30 i wyszło mi chyba nieco powyżej. Tyle, że robiłem to zimą i na czarnym (a później na kawałku niebieskiego) to kląłem na czym świat stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)