Wpis z mikrobloga

@Kwasna_Ostryga: Nie znam się na gekonach, ale czy on na pewno się "cieszy", a nie atakuje, albo coś? Bo kiedyś mi przyjdzie spotkać uśmiechniętego gekona i mnie jeszcze dziabnie czy coś :p
  • Odpowiedz
@121243: @kurtyzany: było głośno o tym, autor tych zdjęć jest znany z kontrowersyjnych metod. Na zdjęciach gekon otwiera paszczę co ten gatunek robi tylko czując zagrożenie, nic dziwnego - chyba każdy czułby niebezpieczeństwo mając przyklejone łapki w miejscu dla dobrej fotografii.

tagowanie fotek jako ''nie widziałeś nigdy słodszego widoku niż ten", jest w kontekście dręczenia bohaterów fotografii jakie rzeczywiście miało miejsce, naprawdę niezłą ironią :D
  • Odpowiedz
@Pawliko: a to nie wiem, nie jestem ekspertem od gekonów xD chyba ważniejsza część jednak dotyczyła przyklejania zwierzątek dla dobrej pozy na fotografiach.

odbij ten zarzut xd
  • Odpowiedz
@-PPP-: @Pawliko:
No to się dowiedziałem xD Jak zwykle jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Dla pewności do nieswojego gekona palca blisko pyszczka nie przystawiać, nawet jak się "śmieje" :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@apee: Zgadza sie, aczkolwiek z tym stresem to bym polemizowal. :) Jak juz mówiłem tylko na jednego z 3 moich gekonów taki trick dziala. I wcale go nie trzeba łapać, wystarczy posmyrac pod broda, albo w kącik gęby. Nie sądzę zeby sie stresował no by wtedy uciekal. I tak, racje masz ze jak zaczniesz machac mu paluchem przed gębą to cie najpewniej #!$%@? ;)
  • Odpowiedz
było głośno o tym, autor tych zdjęć jest znany z kontrowersyjnych metod


@-PPP-: Generalnie bawią mnie ludzie myślący, że często mimowolny wyraz pyska jakiegoś zwierzaka oddaje jakieś emocje, np taki grumpy cat.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski pomiedzy psem a gekonem jest spora różnica. Gady czy płazy nie są tak rozwinięte jak ssaki. Psy potrafią odczuwać szczęście i rzeczywiście uśmiech psa jest prawdziwy, u gekona to po prostu wyraz twarzy.
  • Odpowiedz