Wpis z mikrobloga

@Leel00: Nie no gościu, mnie tam ten Kayne West ani ziębi, ani grzeje, a nawet bardziej ziębi, bo słucham głównie metalu i folku. Toteż te jego piosenczyny są zupełnie nie dla mnie i najwyżej mnie drażnią.
Ale
bycia artystą mu nie odmówię, facet tworzy muzykę, żyje z tego, najwyraźniej się ludziom podoba i z tego co słyszałem to jest nie tylko oryginalny w muzyce, ale i stał się innowatorem swojego gatunku
  • Odpowiedz
@Jaroslaw_Keller: nie no jak wykopek nie zna jakiegos muzykanta to jest sraki. Pamietajcie muzyka musi isc prosto z serducha. Tam chlop poklika troche, a pewnie nawet gitary w rekach nie mial.
  • Odpowiedz
@Leel00: Gość tworzy najlepiej ocenianą muzykę w XXI w., ubrania, film wyreżyserowany przez niego cieszył się bardzo dobrymi recenzjami, Elton John czy Bono mówią wprost, że uwielbiają Kanye i uważają MBDTF za jedną z najlepszych płyt muzycznych w historii, ale wg. jakiegoś wykopka nie jest artystą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@S7-1500: Nie trawię rapu, ale nie mogę nie docenić jego dorobku artystycznego, jest zajebistym muzykiem i producentem, a to, że to niezrównoważony psychicznie debil to inna sprawa xD
  • Odpowiedz
@Leel00: Typie, to są synonimy. Polecam wrócić się do gimnazjum, bo w dyskusji już dwukrotnie pokazałeś, że ze znajomością niektórych słów masz problemy
  • Odpowiedz