Wpis z mikrobloga

Testuje ktoś na Testlio? Mam problem z 1 zadaniem z Functional Testing - za 1 razem dostałem 72% a za drugim 77%, jednak próg wejścia to jest 80%. Większość z tych bugów jest out of scope i je mi zalicza bo 2x wypełniałem test, co do reszty nie jestem pewien. Przerabiał ktoś ten test i może mi pomóc/nakierować?

Link do testu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxnB4J0DNQmRzhwsE5mTd4w0AuiD5vhpF448dzn9IVuJd7mA/viewform

#pracait #testowanieoprogramowania #testlio
  • 13
@Kubeusz89: Serio? Ja do wymaganych 50%, nie przykładając się za bardzo (choć czepiali się o byle co) doszusowałem dość szybko. Chyba że coś ostatnio zmienili. Wadą tej platformy jest nieszczęsny EU VAT ID (dla osób fizycznych bez działalności dość uciążliwe).
Jako osoba fizyczna nieprowadząca działalność możesz po długiej wizycie w US uzyskać taki identyfikator do rozliczeń z test.io, ale są obwarowania. Jesli jako nierejestrowana działalność gospodarcza (tak się to nazywa) zarobisz więcej niż 1300 zł m-cznie brutto, to masz 7 dni na założenie działalności gospodarczej (wpis do CEIDG etc.). Pytałem tych z test.io, czy jest inna opcja dla obywateli EU, ale odpowiedzieli, że nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°