Wpis z mikrobloga

#rozdajo dla zasięgu! Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która otrzyma do paczkomatu mój świecący brelok!

Jest w Polsce taki skromny rękodzielnik - prostozszopy (aktualnie 177 obserwujących) który jak dla mnie tworzy rzeczy na naprawdę światowym poziomie. Nie jest wykopkiem, on znalazł inną piwnicę - swój warsztat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozmawiałem z nim parokrotnie, ogólnie lubię czasem pogadać z innymi rękodzielnikami. Powymieniać się doświadczeniami, pogadać o pracy, warsztacie itp. Akurat robił coś z żywicą to mogłem podpowiedzieć parę rzeczy, zaś wczoraj pogadaliśmy trochę o targach rękodzieła i jak tam ogólnie w życiu.

Obserwuję go od dłuższego czasu i choć robi całkowicie inne rzeczy niż ja, to poziom który osiągnął w swoich pracach... No podziwiam, serio. Każdy projekt to są dziesiątki godzin spędzonych w warsztacie. Jednocześnie nie robi plastikowych rzeczy - tworzy w metalu, drewnie i skubaniec robi to po prostu bardzo dobrze. Raz nawet był na głównej wykopu, co jak sam mi wczoraj wspomniał wspomina do dzisiaj.

Mirki, on ma 177 obserwujących na Instagramie. 177. Serio różowe wrzucające trzy zdjęcia twarzy mają więcej. Fit niebiescy spędzający 10 razy mniej czasu na siłowni niż ten gość w warsztacie mają więcej. O on niewątpliwie ma zajawkę którą na pewno wewnętrznie chciałby się pochwalić światu, może przekłuć jakiś grubszy projekt na pieniądze.

Jak dla mnie to jest po prostu profil który zasługuje na większy rozgłos, więc po cichu liczę na mały #wykopefekt

Dobijmy mu profil do 200. Obczajcie jego instagrama, zobaczcie co robi. Dla mnie to serio potwarz, że ten człowiek ma tak małe zasięgi - fajnie jakbyśmy go trochę wspólnie podbili.

#rekodzielo #warsztat #majsterkowanie #rozkminkrzaka (mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, że używam swojego tagu w takiej sprawie :))
Pobierz bkwas - #rozdajo dla zasięgu! Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która otrzyma do...
źródło: comment_15954067477GDe2ffbMi0Ro96pT4zEOR.jpg
  • 33